Burhan Bayar, Ferhat Göçer'e Ateş Püskürdü -
MüzikMüzik Haber

Burhan Bayar, Ferhat Göçer’e Ateş Püskürdü

Ünlü besteci ve yapımcı Burhan Bayar MSG'yi hedef aldı. Bayar " Başkan gidecek. Seçimlerden sonra gideceksiniz. Bedelini ödeyeceksiniz" Hedefteki isim Ferhat Göçer ise sessizliğini koruyor.

Ünlü besteci ve yapımcı Burhan Bayar MSG’yi hedef aldı. Bayar ” Başkan gidecek. Seçimlerden sonra gideceksiniz. Bedelini ödeyeceksiniz” Hedefteki isim Ferhat Göçer ise sessizliğini koruyor.

Ünlü besteci ve yapımcı Burhan Bayar, MSG Başkanı Ferhat Göçer’e ateş püskürdü. Ünlü besteci ve yapımcı Bayar, Göçer için “Peşine takılıp yalakalık yaptığınız Başkan Çok kısa süre sonra gidecek” dedi.
OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre ünlü besteci ve yapımcı Burhan Bayar’ın hedefindeki isim Ferhat Göçer daha 2024 yılına kadar MSG’nin Başkanlık koltuğunda oturcak.
Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği (MSG)’nin Başkanı için açıklama yapan Burhan Bayar şöyle konuştu. “Peşine takılıp yalakalık yaptığınız Başkan Çok kısa süre sonra gidecek. Bizbize kalacağız..Hangi yüzle bakacaksınız. Emeği yok edilen arkadaşlarınızın yüzüne? Çok ayıp ettiniz. İki kişi varki onlar zaten müzikte bir yere gelememiş hayatları yamanmakla geçmiş.Onları anlayabiliyorum.Diğerleri neden meslektaşlarına karşı böyle bir kumpasa alet oldular.Sebeb ne??Sel gider kum kalır.Bu her zaman böyle olmuştur.Yakında görüşeceğiz. Meslektaşlarına düşmanlık yapıp bir şarkıcının peşinden gidenler. Bedelini ödeyeceksiniz. Söz veriyorum.Seçimlerden sonra.” dedi.
Burhan Bayar’ın zehir zemberek açıklamaları sonrası gözler Ferhat Göçer’in nasıl bir açıklama yapacağı merakla bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)