EkranÖzelSosyal

Cem Yılmaz’ın Filmi Gişede Çakıldı

Cem Yılmaz’ın yeni filmi “Karakomik Filmler” serisinin ilk bölümü olan “2 Arada ve Kaçamak” filmleri gişede çakıldı.

Cem Yılmaz’ın geçtiğimiz hafta itibariyle seyirciyle buluşan yeni filmi Karakomik Filmler’in vizyon tarihi sürekli değiştiriliyordu. Ünlü komedyenin yaklaşık 10 aydır daha fazla kazanç elde etmek amacıyla beklettiği film, üç gün içinde 276 bin 86 kişi tarafından izlenerek Yılmaz’ı kariyerinde hüsrana uğrattı. 3 günde 5.586.694 TL hasılat elde edebilen filmle ilgili daha önce Mars Film Prodüksiyon Şirketi “Bilet fiyatları artarsa seyirci kaçabilir” yorumunda bulunarak Yılmaz ve ekibini uyarmıştı. Bu uyarının yapıldığı sıralarda Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar bir araya gelmiş ve filmlerini vizyona sokmamışlardı.

İşte Cem Yılmaz’ın Kazancı:

Yılmaz’ın filminin gişe başarısızlığı ünlü komedyenin bugüne kadarki en büyük yenilgisi olarak görülüyor. Müzik Onair olarak ünlü komedyenin diğer filmlerinde de aynı akıbete uğramamasını, hem seyircinin hem sinemacıların kazanmasını dileriz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.