MüzikMüzik Haber

Cüneyt Özdemir Gülşen’i Erotik Program İle Kıyasladı!

Cüneyt Özdemir, kendi YouTube kanalında gündemi yorumlarken yorum listesine Gülşen'in Lolilop'unu da aldı.

Geçtiğimiz gün Cüneyt Özdemir kişisel YouTube kanalından canlı yayın yaptı. Gündemde olanları yorumlarken Gülşen’in yayınlandığı günden beri konuşulan klibini de gündem listesine aldı.

Özdemir “Ukrayna savaşından çok Gülşen’i konuşuyoruz.” dedi. Gülşen’in neden bu kadar konuşulduğunu ise “Giymedikleri, ya da giydikleri ile konuşuluyor.” olarak yorumladı. Özdemir, “Gülşen’i tebrik ederim. Bu kadar kötü şarkı yapıp bu kadar çok konuşulmak dünyanın her sanatçısına nasip olmaz” diye dalga geçti.

Şarkının kendi tarzına uygun olmadığını ifade eden usta gazeteci bu tarzdaki şarkıları “Etiler Tarzı Şarkılar” olarak değerlendirdi. Gülşen’i cesur olarak nitelendiren Özdemir, “Sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim… 90’lara geri döndük. Gençler bilmez. Gülşen’in bu fotoğraflarının azıcık daha açığında Tutti Frutti yapılırdı Türkiye’de.” dedi.

Tutti Furutti programı; 90’lardaözel kanallar Türkiye’de çoğalmaya başlayınca Show Tv’de yayınlanan kırmızı nokta ibaresi ile gösterilen erotik bir programdı. Yarışma programı formatında bu şovda bir kadın ve bir erkek  yarışmacı, çeşitli yarışmalar sonrası kazandıkları puanlarla Tutti Frutti kızlarına striptiz yaptırıyorlardı.

Cüneyt Özdemir yorum yaparken şarkıyı beğenmediğini söyleyip fotoğrafların güzel olduğunu kahkaha atarak söyledi. Ayrıca sosyal medyasında kanalının yeni yayın linkini paylaşırken Gülşen’le ilgili de ilginç bir şaka yaptı. Gülşen’in Lolipop çalışmasını tiye alan usta gazeteciye nasıl tepkilerin geleceği merak ediliyor.

İŞTE O PAYLAŞIM

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu