Müzikonair Danla Bilic’ten Beyaz TV Muhabirine ‘Deprem’ Tepkisi: Bir Tarafınız Yiyorsa, Bu Soruları Muhattabına Sorun! | Müzikonair
GündemSosyal

Danla Bilic’ten Beyaz TV Muhabirine ‘Deprem’ Tepkisi: Bir Tarafınız Yiyorsa, Bu Soruları Muhattabına Sorun!

Önceki akşam yemekli bir toplantıya katılan Danla Bilic, bir magazin gazetecisinin ' ''Gayet iyiniz, bu süreci de hızlı atlatıyorsunuz” demesine isyan etti.

Hatay merkezli önceki akşam meydana gelen 6.4 ve 5.8 büyüklüğündeki depremlerle sarsıldı. Sosyal medya fenomeni Danla Bilic de haberi arkadaşlarıyla yemek yerken aldı. Deprem haberini almasının ardından arabasına binen ünlü fenomen magazin gazetecilerine yakalandı. Bilic, Beyaz TV’nin ”Gayet iyiniz, bu süreci de hızlı atlatıyorsunuz” demesine isyan etti. Danla Bilic “Yapabileceğim başka bir şey yok yardım etmekten başka laf sokmana gerek yok” dedi.

Daha sonra röportajı Instagram hesabından yayınlayan Danla Bilic şu sözlere yer verdi;

“Röportajı Beyaz TV yayınlamadan ben yayınlıyayım. Sorumlulara uzatamayacağınız mikrofonları bize uzatıp ahkam kesmemeyi öğreneceksiniz! Sırası değil demem gereken her şeye tam sırası diyorum unutmamak için. Bir tarafınız yiyorsa bu soruları muhattabına sorun bir işin ucundan tutmaya çalışan kimseye değil. Bu saatten sonra hiçbir şey eskisi gibi değil hele ki en küçüğünden en büyüğüne bizi ayırmaya bölmeye çalışan kimseye hiç değil.”

Kahramanmaraş depreminin ardından AHBAP ile koordineli olarak çalışmalar sürdüren Danla Bilic, afet bölgelerine yardım toplamak için gönüllü olmuştu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)