Müzikonair Demet Akalın Tekne Kazası Geçirdi | Müzikonair
GündemSosyal

Demet Akalın Tekne Kazası Geçirdi

Didim'deki konserine gitmek için yola çıkan Demet Akalın kaza geçirdi. İçinde bulunduğu tekne iskeleye çarparak saniyeler içinde batan Akalın, yaşadığı şoku ve sağlık durumunu anlattı.

Didim’deki konserine gitmek için yola çıkan Demet Akalın kaza geçirdi. İçinde bulunduğu tekne iskeleye çarparak saniyeler içinde batan Akalın, yaşadığı şoku ve sağlık durumunu anlattı.

Ünlü şarkıcı, “Nasıl sağ çıktık ben hala anlayamıyorum” diyerek yaşadığı travmayı ifade etti. Kaza sonrası alnında oluşan şişlik ve bir arkadaşının ellerindeki ezilme belirtilerini gösteren Akalın, olayın detaylarını şu şekilde açıkladı:

“Merak etmeyin, iyiyim. Alnımda bir şişlik var. Yurt dışından gelen fanlarımın beklediği için gitmek istemedik. Ancak ne yazık ki korkunç bir tekne kazası yaşadık. Tekne iskeleye çarptı ve anında battı. O anları nasıl atlattık, hala kavrayabilmiş değilim. Sanırım bize bir şekilde bağışıklık verilmiş. Fanlarım da bizi yalnız bırakmadı, beklediler. Onlara minnettarım. Ben iyiyim. Şimdi Bodrum’a dönüyorum.”

Ambulans çağrıldığını ancak gelmesinin uzun sürdüğünü belirten Akalın, sağlık ekibinin ilk müdahalesini bir eczanede aldıklarını ve bir arkadaşının parmaklarının ezildiğini aktardı. Ayrıca, bu tür kazaların yaşanmaması için Yalıkavak Marina’da daha iyi güvenlik önlemleri alınması gerektiğini vurguladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)