MüzikMüzik Haber

“Demet Akalın’a Yorumlar Vız Gelip Tırıs Geçiyor”

Doğallığı, açık sözlülüğü ve giyim tarzı ile her daim magazinde gündem olan Demet Akalın için Kamuran Akdemir bir yazı kaleme aldı.

Demet Akalın’ın doğallığını ve umursamazlığını konu alan yazısında Kamuran Akdemir Demet Akalın’a “halamın kızı” dedi.

İşte o yazı;

Demet Akalın bazen karşımıza hala kızı Ayşe, komşu kızı Şükriye, görümcemin kaynının kızı Cevriye gibi çıkıyor. Doğallığını dibine kadar yaşayan ve bundan hiç çekinmeyen sanatçı sahneye çıkınca da bir yıldız gibi parlıyor. İçinde kaç çeşit Demet olduğunu düşündüğümde aslında bir tane, özü, sözü, hali, tavrı tek kadın olduğunu da görebiliyorum.
Eleştirilere asla aldırmıyor. Ne olduğunu, nasıl göründüğünü biliyor ve umursamıyor. Eşofmanla da çıkıyor, pijamayla da, swarovski taşlı muazzam kostümlerle de… Ve bittabi çılgın çizmelerle de…

Bizim evin yataktan kalkıp da, bir elini atıp saçlarını toplamayan kızı gibi bazı zaman. Çok da sevimli her hali ile. Bizden ve içten… Ama bu aslında bize şunu da gösteriyor.

Demet Akalın geçmiş çaputların insan üzerinde olan etkisini, sureti ile değil ruhiyatı ile ilgileniyor organizmaların. Kadın aşmış kendini. Bu yüzden yapılan, çirkin ya da rüküş yorumlar da vız gelip tırız geçiyor yanında. Biz de artık yadırgamıyoruz açıkçası.

Kaynak: Gecce

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu