Müzikonair Dilan Polat’ın Kozmetik Markasının Reklam Yüzü İçin Tarkan ve Hadise İddiası | Müzikonair
GündemSosyal

Dilan Polat’ın Kozmetik Markasının Reklam Yüzü İçin Tarkan ve Hadise İddiası

Feyza Altun, Sheraton'da yapılan gizli Dilan Polat toplantısına dair yeni bilgiler paylaştı. Altun, Dilan Polat'ın marka değeri kalmadığı için Rise&Shine markasına yeni bir reklam yüzü arandığını açıkladı.

Kara para aklama suçundan tutuklanan Dilan Polat’ın kayyum atanan güzellik merkezi şubelerine geçtiğimiz günlerde bir yenisini daha eklenmişti. Avukat Feyza Altun ”Bu bir algı çalışması” diyerek Sheraton otelde gizli bir toplantı yapıldığını iddia etmişti. Feyza Altun o toplantıyla ilgili yeni detaylar paylaştı.

Feyza Altun, Sheraton’da yapılan gizli Dilan Polat toplantısına dair yeni bilgiler paylaştı. Altun, Dilan Polat’ın marka değeri kalmadığı için Rise&Shine markasına yeni bir reklam yüzü arandığını açıkladı. Adı geçen isimler arasında Tarkan ve Hadise gibi isimlere teklif gideceği konuşuluyormuş.

Feyza Altun’un paylaşımı;

”Dilan Polat’ın gizli Sheraton toplantısına dair kulis bilgilerimi paylaşıyorum: Dilan Polat’ın artık marka değeri kalmadığı için Rise&Shine markasını parlatmak istiyorlar. Bu markaya ilişkin Hadise, Tarkan gibi isimlere reklam teklif edeceklermiş. Fakat avukatı Dilan Polat ismiyle devam etmek istemiş, kayyum avukatı toplantıdan kovmuş. Engin Polat franchiselara ürünlerin ücretsiz verilmesini, bir süre ücret alınmamasını ama daha sonra royalty bedellerinin “bir şekilde” tahsil edilmesini istemiş. Toplantı oldukça kalabalıkmış ve insanlar sinek avladıklarını kimsenin artık dilan polat mağazasının önünden geçmediğini, çok zarar ettiklerini haklı olarak söylemişler. Şu an yapmaya çalıştıkları algı tamamen yıkılmadık ayaktayız rise and shine çok satıyor falan. Satmıyor.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu