Müzikonair Dj Alişan Aslan Yoğun Yaz Programını Açıkladı | Müzikonair
EtkinliklerSahne Sanatları

Dj Alişan Aslan Yoğun Yaz Programını Açıkladı

Dj ve Prodüktör olan Alişan Aslan, uzun geçen bir kış döneminin ardından yaz mevsimi programı için çok sıkı hazırlandığını söyleyerek eventlerini duyurdu.

Dj ve Prodüktör olan Alişan Aslan, uzun geçen bir kış döneminin ardından yaz mevsimi programı için çok sıkı hazırlandığını söyledi. Aslan, 2021 yaz sezonunda 2 ay içinde yer aldığı 55 eventle kendinden söz ettirmişti. Dj, 2022 yaz sezonu için ise Bodrum, Antalya ve Çeşme başta olmak üzere şu anda sayısını gizli tuttuğu event sayısıyla bir rekora gideceğini duyurdu.

Ayrıca yaptığı prodüksiyonlarla da başarılarıyla dikkat çeken Alişan Aslan’ın remix ve original parçaları yaz sezonunda beach ve gece kulüplerinde sıklıkla çalınmasıyla biliniyor. Aslan’ın yaz için hazırlamış olduğu parçalarını da kısa bir süre içinde listelerde göreceğiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)