Müzikonair DJ Emrah Koçoğlu’nun Hazırladığı Mixler 70 Milyon İzlenme Aldı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

DJ Emrah Koçoğlu’nun Hazırladığı Mixler 70 Milyon İzlenme Aldı

YouTube'da 279 bin aboneye sahip DJ ve Aranjörlük yapan Emrah Koçoğlu'nun hazırladığı mixler yaklaşık 70 milyon izlenme aldı.

Emrah Koçoğlu Kimdir?

Müziğe olan ilgisi orta okul zamanlarında başlayan Emrah Koçoğlu, müziği bir yaşam biçimi olarak benimsemişti. 2008 – 2010 dönemlerinde orta okulda beden eğitimi derslerinde beden eğitimine katılmayıp bilgisayarı olmadığı için okulun öğrenciler için olan bilgisayarlarında müziğin nasıl üretildiğini, notaları araştırırdı. Doğal olarak en sevdiği ders müzik dersiydi ve okuldaki bilgisayara FL Studio ve Cubase isimli programları indirerek müziğe ilk adımlarını attı. İndirdiği programları kullanarak kendi mixlerini oluşturmaya başladı. Takip eden süreçte yaz aylarında mekanlarda çalışarak kendisine dj ekipmanı kullanabileceği bir bilgisayar edinerek müziğini geliştirdi.

279 Bin Aboneye Sahip 

Yaptığı mixleri Youtube kanalına ve Soundcloud hesabına yükleyerek başladığı kariyerinde yaklaşık 8 yıldır profesyonel olarak DJ’lik ve aranjörlük yapmaya devam ediyor. Genç yaşta olmasına rağmen Türkiye’nin pek çok bölgesinde sahne almayı başaran Emrah Koçoğlu, şarkıları düzenleyerek paylaşmaya devam ediyor ve Youtube da şu an 279 bin aboneye sahip ve hazırladığı mixleri yaklaşık 70 milyon izlenme almış durumda.

2014 Yılında Universal İsimli Albümünü Çıkarmıştı 

Yazlık bölgelerde otellerde hem DJ’lik hem de müzik ekipmanları kurulumu hem müzik düzenlemesine devam eden Emrah Koçoğlu, 2014 yılında Emrah Koçoğlu Universal isimli albümümü taçlandırdı. DJ Emrah Koçoğlu 2016 yılında Ayvalık Washtion Otel resident DJ’liğini ve 2017 yılında Rixos Premium Otel’in müzik direktörlüğü ve resident DJ’liğimi üstlenerek kariyerini geliştirmeye devam etti.

Daha sonraki yıllarda kültür merkezleri, otomobil fuarları ve daha yüzlerce organizasyonda müziğimi dinletmeye devam etti. Curve isimli yabancı bir nick ile de ismini global olarak duyuran Emrah Koçoğlu, deep house müzikler oluşturup dijital mecralarda yayınlamaya devam ediyor. Emrah Koçoğlu’nun müzik tarzı için Club Music, Electronic Dance Music EDM, House, Electro House, Moombahton, Tribal, Deep House, G House ve tüm Hits Müziklerin Remix versionları olarak söyleyebiliriz.

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)