Sosyal

Ebru Gündeş ile Hakan Altun’un Bir Döneme Damga Vurmuş Medyatik Aşkı!..

Bu ülkede ilişki konusundaki en talihsiz isimlerinden birisi hiç şüphesiz Hakan Altun!

Yıllardır şarkılarını severek dinlediğimiz Hakan Altun, şarkıları yazarken ne büyük aşk acılarından beslenmiş…

Şarkıcı Hakan Altun, oyuncu Seray Sever’den 2004’te ayrılmasının ardından popüler şarkıcı Ebru Gündeş ile aşk yaşamış bu aşk televizyonda nişanlandıklarını açıkladıklarından 1 gün sonra bitmişti.

Her şey Beyaz Show’da Ebru Gündeş’in Hakan Altun’la nişanladığını itiraf etmesiyle başlamıştı. Bu itirafın bir gün sonrasında Hakan Altun’un itirafı geldi! Hakan Altun, aralarında ciddi sorunlar olduğunu söylemişti ve “Yeteri kadar sevdiğini söylemiyor Ebru bana” demişti. Bunun yanında çiftin açıklamadığı ve doğru dürüst kimsenin bilmediği bazı küçük ama önemli nedenler vardı! Hakan Altun’un “Tedavül” şarkısı! Bu hareketli şarkı Hakan Altun’unn bir önceki aşkı Seray Sever yazdığı şarkıydı ve Seray’ın varlığı bile kıskançlarına krizine sokuyordu Ebru Gündeşi.

Çiftin beraber kaldıkları evde şiddetli bir kavga etmişti ve bu gelişmeler yılın aşkının biteceğinin en büyük sinyalleriydi!

Aynı evi paylaşan ikiliden Gündeş, eve işlere yardım etmesi için Ukraynalı genç bir kadın aldı. Bu genç kadın, Altun’un kime telefon ettiği, kiminle konuştuğu, nereye gittiğini anında Gündeş’e bildirirdi. Ayrıca Gündeş yardımcısına, ‘Hakan Altun’a kur yapacaksın, bakalım sana pas verecek mi’ dedi. Sevgilisinin kendisine böyle bir oyun oynadığını anlayan Altun ise çok sinirlendi ve Ebru Gündeş’in baskın ve sert yapısı, duygularını asla belli etmemesine, son ‘sadakat sınavı’ da eklenince Hakan Altun, ünlü şarkıcıyı terk etti.

Sonunda beklenen oldu ve Ebru Gündeş’le Hakan Altun aşkı bitti…

Medyatik bir aşktı ve medyatik aşkların hazin sonuna kurban gitmiş oldu!

Ardından ikisinin hayatından da çok kişi geldi geçti.

Hakan Altun hiç evlenmedi ama Ebru Gündeş’in evlenmeyi çok istediği sunucu Osmantan Erkır ile ilişkisi evlilik yoluna girmeyince Ebru Gündeş’in Osmantan Erkır ile birlikte iken Reza Zarrab ile birlikte olduğu haberleri medyada yayılmaya başladı!

Osmantan Erkır ile birlikte olan Ebru Gündeş, Osmantan Erkır’ın biten evliliğinin de sebebi olarak gösteriliyordu.

Osmantan Erkır ile birlikteliği tamamen biten Ebru Gündeş, bir yıldır beraber olduğu Azerbaycanlı iş adamı Reza Zarrab’la 12 Şubat 2010’da nikah masasına oturdu.

Aşırı lüx hayat ve pahalı hediyeler her daim gerek sosyal medyada gerekse gazetelerde boy boy haber olmuştu fakat bu evlilikteki mutluluk da çok sürmedi.

Türkiye’de 17 Aralık rüşvet operasyonunda yakalanıp 70 gün hapis yattıktan sonra serbest kalan işadamı Reza Zarrab, İran’a yönelik yaptırımları ihlal ederek ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekârlığı ve karapara aklama suçlamalarından Miami’de 22 Mart 2016 tarihinde Amerika’da tutuklanan Azerbaycanlı iş adamı Reza Zarrab ile Ebru Gündeş’in evlilği yılan hikayesine döndü.

Hakan Altun ise eski sevgilisi Ebru Gündeş ile ayrılığının ardından İclal Aydın ile aşk yaşamış ve yine ilişkisi uzun sürmemişti.

2012’de Hakan Altun, uzun süredir devam eden aşk suskunluğunu sosyetik güzel Gonca Kopuz’la bozmuş, evlilik kararı alan çift 1 ay sonra  “ayrıldık” açıklaması yaptı.

Ebru Gündeş ve Hakan Altun aşkta hep kaybettiler! İkisi de en mutlu günlerini beraber oldukları dönemde yaşadı!

Kim bilir belki de her ikisi de duygu yüklü şarkılarını her okuduklarında birbirlerini hatırlıyorlar olamaz mı?
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.