Müzikonair Ebru Gündeş İle İlgili Çarpıcı İddia! 4,5 Aylık Hamile… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ebru Gündeş İle İlgili Çarpıcı İddia! 4,5 Aylık Hamile…

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Dubai'de iş insanı Murat Osman Özdemir ile geçtiğimiz haftalarda evlenmişti. Ünlü şarkıcının son olarak 4,5 aylık hamile olduğunu iddia edildi.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Dubai’de iş insanı Murat Osman Özdemir ile geçtiğimiz haftalarda evlenmişti. Ünlü şarkıcının son olarak 4,5 aylık hamile olduğunu iddia edildi.

Ebru Gündeş ile yazılım şirketi sahibi Murat Osman Özdemir, 2023’ün son günlerinde başlayan ilişkilerini geçtiğimiz haftalarda Dubai’de resmileştirmişti. Onur Akay, apar topar evlenen şarkıcının 4,5 aylık hamile olduğunu iddia etti. Akay, sitesinde yayınladığı yazıda “Kesin olarak doğrulattım, kesin olarak söylüyorum” şeklinde duyurdu.

Akay, şunları yazdı;

”Ebru Gündeş’le de görüştüğünü bildiğim ünlü bir isimden, Ebru’nun hamile olduğu yönündeki bu iddiayı kesin olarak doğrulattım. Ebru Gündeş’in hamile olduğu öğrenilince, çift hemen nikâh tarihini öne almış. Benim duyurduğum tarihte ise hemen imam nikâhı yapmışlar ve sonra da bildiğiniz gibi resmi olarak evlenmişler. Haftanın bu ilk gününe müjdeli bir haberle başlayalım. Sizlere, Ebru Gündeş’in 4,5 aylık hamile olduğunu kesin olarak söylüyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu