Eflatun - En Güzel Ben Sevdim Klibiyle Yayında -
Albüm & SingleMüzikVideo

Eflatun – En Güzel Ben Sevdim Klibiyle Yayında

Eflatun’un Ask Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan ‘Uçsuz Bucaksız’ albümünün ilk şarkısı ‘En Güzel Ben Sevdim’ yayınlandı. Söz, müzik ve düzenlemesi Eflatun imzalı ‘En Güzel Ben Sevdim’ şarkısı video klibiyle yayında. Şarkının video klibinde yönetmenliği Eflatun üstlendi.

Ünlü şarkıcı şarkı ve video klip ile ilgili duygularını şu sözlerle ifade etti;

Bir hurdacının ayrı dünyaları da olsa sevdası için verdiği çabayı, savaşı anlattığım En Güzel Ben Sevdim video klibi Anadolu Hisarı’nda çekildi. 15 gün hurdacıda yatıp kalktığım bir ön hazırlığı oldu. Oyuncu arkadaşlarıma bir hurdacının hikâyesini oynatabilmek için önce kendim öğrenmeliydim.

Sözü geçmişken Armağan Aşçıeli ve Gözde Lora ‘ya çok teşekkür ederim ve tabi ki görüntü yönetmenim Barış Uludoğan’a… Hayatımdaki en büyük şanslarımdan biri yol arkadaşım abim Aşk Müzik Erdem Uyanık’a sonsuz teşekkürler. Bu emek dolu klibin yönetmenliğini yaparken düşündüğüm tek şey hikâyeyi samimiyetle sunmak ve şarkımla benzer renkleri oluşturmaktı. Umarım başarılı olmuşumdur. Dinleyen paylaşan tüm dostlara ve müzik severlere teşekkür ederim.

En Güzel Ben Sevdim:

Sıktığın yumruk kadar derlerdi kalbin
Hayır vurduğun yumruk kadardır yüreğin
Arkasında duramıyordun madem
Keşke hiç sevmeseydin

Sıktığın yumruk kadar derlerdi kalbin
Hayır vurduğun yumruk kadardır yüreğin
Daha ateşi keşfetmemiş ilkel kalbin
Aşkı nereden bilsin

Bir uçurumu sevmişim düşmüşüm de düşmüşüm
Kağıttan kanatlar takmışlar bize yırtmışlar bizi Gökyüzüm,
Bir yalanı sevmişim kanmışım da kanmışım
Ayaklarına bir taş bağlayıp aklımı denize atmışım

Seni en çok ben mi sevdim bilmem ama
En güzel ben sevdim..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)