Eflatun'dan Yeni Single: 'Kendimi Bekledim' -
MüzikMüzik Haber

Eflatun’dan Yeni Single: ‘Kendimi Bekledim’

Eflatun’un çok yakında müzikseverlerle buluşturmayı planladığı ‘Kendimi Bekledim’ isimli single çalışmasının detayları belli oldu.

Son çalışması ‘En Güzel Ben Sevdim’in ardından yine dinleyenlerine kendi tarzı ve renginde bir şarkıyla seslenmeye hazırlanan Eflatun, yeni şarkısının tanıtımıyla şimdiden merak uyandırmayı başardı.

Eflatun “Defalarca bantlanmış bir şarj aleti gibi tutunmaya çalışıyorum senden sonra bu dünyaya” diyen bir aşkın hikayesini anlatıyor.  ”Aklının ucuna oturup oturup kendimi bekledim gelmedim gelmedim…” derken bir hasrete Eflatun’ca bakmanın ne demek olduğunu adeta bizlere hatırlatıyor.

Dinleyenlerin biraz modern bir Ahmet Kaya biraz yeni bir İlhan İrem bulduğu şarkıları ve özellikle sözleri yine sosyal medyada geniş bir kitle tarafından beğenilip alkış almaya devam ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)