Gözde Lora - Meşale Video Klibi Yayında -
Albüm & SingleMüzikVideo

Gözde Lora – Meşale Video Klibi Yayında

Gözde Lora, prodüktörlüğünü ve yapımcılığını Eflatun’un yaptığı yeni teklisini yayınladı.

Lora mavisi gözleri, kendine has sesi ve duruşu ile müzik dünyasını, ‘’Meşale’’siyle aydınlatmaya hazırlanan Gözde Lora, prodüktörlüğünü ve yapımcılığını Eflatun’un yaptığı yeni teklisini yayınladı.

Eflatun’un sahnesinde back vocal olarak deneyim kazanan güzel Lora, sıklıkla insanlardan gördüğü yoğun alkış neticesinde, sahne sırasının kendisine geldiğini ‘’Meşale’’yi yakarak müjdeledi.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Sözü, müziği ve aranjesi Eflatun’a ait şarkı, 120 Bpm bir pop dance olarak müzikseverlere göz kırpıyor. Güçlü altyapısı ve moda ikonlarını kıskandıracak şık video klibi ile Gözde Lora, pandemi döneminin sisli havasını dağıtmayı vaad ediyor. Video klibin set arkasında Erkan Demiroğlu’nun yeni koleksiyonu tansiyonu epey yükseltiyor. İmaj danışmanı ve stilist; Gio Devdariani’nin müthiş bakış açıları Gözde Lora’nın güzelliğini taçlandırıyor.

Fotoğraflarını ünlü fotoğrafçı Tayfun Çetinkaya çekerken, görüntü yönetmeni olarak IDA Creative Barış Uludoğan yine harikalar yaratıyor. Yönetmen koltuğunda Eflatun, bu müthiş ekibe sırtını dayayarak kıyafetlerin büyüsü eşliğinde, Lora’nın sahne ışığını yansıtıyor ve Gözde Lora ‘’Meşale’’ teklisini coşkuyla dinlettirip, izleyicilerine de keyifli dakikalar yaşatıyor.

Gözde Lora hazır ‘’Meşale’’yi yakmışken ikinci şarkısının da stüdyo çalışmaları bitmek üzere olduğunu müjdeliyor. Düetleriyle adından sıkça söz ettiren Eflatun ile ‘’Meşale’’ tadında yeni bir şarkıyı, düet olarak seslendirmeye hazırlanıyorlar. Gözde Lora’ya müzik dünyasında kendi gibi güzel bir kariyer diliyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)