Müzikonair Emir Can İğrek 16 Yaşındayken Yazdığı Rap Türündeki Şarkıyı Söyledi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Emir Can İğrek 16 Yaşındayken Yazdığı Rap Türündeki Şarkıyı Söyledi

Emir Can İğrek, Berfu Yenenler'in YouTube'daki programına konuk oldu. Gençlik yıllarında rap müzik ile ilgilendiğini söyleyen şarkıcı, 16 yaşındayken bir rap sanatçısına attığı diss'i söyledi. 

Emir Can İğrek, Berfu Yenenler’in YouTube’daki programına konuk oldu. Gençlik yıllarında rap müzik ile ilgilendiğini söyleyen şarkıcı, 16 yaşındayken bir rap sanatçısına attığı diss’i söyledi.  Bir rap partisinde afişte adı yazmasına rağmen sahneye çıkartılmadığını söyleyen Emir Can İğrek, hikayeyi şöyle anlattı;

”Lise yıllarında rapçi olduğunu söyleyen Emir Can İğrek, ”Daha çok Sahiyan, Karaçalı, Patron ve Şehinşah’ın eski şarkıları gibi şarkılar yapıyordum. Onlardan etkilenmiştim. Sözlerim yine şimdiki sözler gibiydi genel olarak protest şarkılar yazıyordum. Bir tane de bir arkadaşa diss atmıştım. 16 yaşındaydım. Çerkezköy’den bir arkadaştı. Rap müzikteki adı Sentez’di. Ben de ona Analiz diye bir diss atmıştım. O bana önce attı ben ona cevap olarak bir diss attım. O çok sevilmişti yerelde. Bir rap partiye katılmıştım, yaşım küçüktü ve partiyi düzenleyenlerin arkadaşı değildim ben. Dışarıdan gelen biri olarak bilet parası verip, sahneye çıkıyordum. Afişte adım var ama para vermek zorundaydım. Sahneye çıkmayı bekliyorum, sıram geçti. Beni sahneye çıkarmadılar. Ana sanatçı çıktı ve konser bitti. Birkaç kişi mikrofonu alıp Acapella yapmaya başladı. Ben de aldım mikrofonu ve o partiyi düzenleyenlere yazdığım dörtlüğü okudum. Onu söyledim ve indim sonra bana diss attı ben de ona cevap yazdım.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)