Müzikonair Emrah’ın Oğlu Ajdar İle Düet Yaptı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Emrah’ın Oğlu Ajdar İle Düet Yaptı

Ünlü şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan popstar yarışmasıyla adını duyuran Ajdar ile düet yaptı.

Ünlü şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan popstar yarışmasıyla adını duyuran Ajdar ile düet yaptı. Popstar yarışmacısının ” Vermeyeceğim ” şarkısına eşlik eden Tayfun Erdoğan ve Ajdar’ın o anları yorum yağmuruna tutuldu.

DurakMedya’da yer alan habere göre ünlü şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan, Popstar Ajdar ile düet yaptı. Babası Emrah ile küs haberleriyle sık sık gündeme gelen Tayfun Erdoğan şimdide gözünü şarkıcılığa dikti. Popstar Ajdar ile TikTok da canlı yayın yapan Erdoğan şarkıcının ” Vermeyeceğim ” şarkısına eşlik etti. O anları görün bir çok kişi Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan’a “Babana söyle de Ajdar ile düet yapsın” yorumlarını yaptılar.

Yıllarca reddetmişti

Emrah’ın nikah dışı evlilik sonucunda dünyaya gelen oğlu Tayfun Erdoğan’ı kabul etmesi çok uzun sürmüştü. Ünlü şarkıcı, 1991’de doğan Tayfun’u yedi yaşında yapılan DNA testi sonucunun uyumlu çıkması sonucu kabullenmek zorunda kalmıştı. Emrah yakın zamanda evlenen oğlunun düğününe katılmamış sonrasında ‘Benim iki tane evladım var’ açıklamasıyla sanat camiasından büyük tepki çekmişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu