MüzikMüzik Haber

Erol Köse’den Bergen Filmine Yorum: Tuzsuz Hastane Yemeği!

Uzun süredir beklenen Bergen filmi vizyona girdi. Birçok izleyici olumsuz eleştiri yaptı. Bir yorum da prodüktör Erol Köse'den geldi.

Çekimleri  ve başrol oyuncusu konusunda sancılı süreç geçiren Bergen filmi önce Bergen’i oynayacak oyuncu için Serenay Sarıkaya ile anlaşmıştı. Devam eden süreçte araya Koronavirüs’ün girmesi ve Serenay Sarıkaya’nın başka bir projesiyle çakışması derken Sarıkaya, Bergen filminden çekilmiş, yapım şirketi yeni başrol arayışına koyulmuştu.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/bergen-filminde-ayse-barim-ve-taff-arasinda-kriz-cikti/

Birçok ünlü oyuncunun başrol adayı olarak adının geçtiği filmde nihayet Farah Zeynep Abdullah ile anlaşma sağlandı ve çekimlere başlandı. Çekimler sırasında da Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu Koronavirüs’e yakalandı ve çekimler tekrar durduruldu. Nihayet çekimleri tamamlanan filminden kareler paylaşılmaya başlandı ve merakla beklenen film geçtiğimiz gün vizyona girdi.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/bergen-filminin-cekimlerine-ara/

Sosyal medyada Bergen filmi olumsuz eleştirilerle yankılanmaya başladı. Filmi izleyip çıkanlar duyguya giremediklerini, Farah Zeynep Abdullah’un sesinin ince kaldığını paylaştılar. Bir paylaşım da Erol Köse’den geldi. Erol Köse, Bergen filmini Tuzsuz Hastane yemeğine benzetti. Erol Köse sosyal medya hesabında “Özet, Bergen filmi beğenilmemiş. Neden? Çünkü Bergen’i Bergen yapan saçı gözü değil, sesidir. Onun kendi sesinden şarkıları olmayınca tussuz hastane yemeği olmuş, ye bakalım.” yorumunu paylaştı.

İŞTE EROL KÖSE’NİN PAYLAŞIMI!

 

 

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.