Müzikonair Ersay Üner’in Yeni Şarkısı ‘Sevme’ye Acil Müdahale | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ersay Üner’in Yeni Şarkısı ‘Sevme’ye Acil Müdahale

Ersay Üner ikinci albümünün hazırlıklarını bitirir bitirmez Los Angeles’a gitti. Ancak bir hafta sonra çıkmayı bekleyen albümün tek yeni parçası ‘Sevme’ internete sızdı!

Hit makinesi Ersay Üner ikinci albümünün hazırlıklarını bitirir bitirmez Los Angeles’a gitti. Ancak bir hafta sonra çıkmayı bekleyen albümün tek yeni parçası ‘Sevme’ internete sızdı! Kısa sürede müdahale edilerek kaldırılsa da ‘Sevme’ birçok müzik severe ulaştı ve tam not aldı.

Pop müziğin dillere marş olan birçok hitini yaratan isim Ersay Üner yorumculuk alanında da başarısını yayınladığı şarkılarla ispat etmiş, ikinci albümünün çıkış tarihini de duyurmuştu. Albümü bitirir bitirmez Los Angeles’a tatile giden Ersay Üner ve ekibinin ser verip sır vermediği albümünün tek yeni şarkısı olduğu söylenen ‘Sevme’ internete sızdı! Hızlı bir müdahale ile şarkı erişimden kaldırılsa da sosyal medyada şarkının sözleri paylaşıldı. Son gelişmeler nedeniyle albümün çıkış tarihi güncellenerek 3 Nisan’a alındı.

Söz, müzik ve düzenlemesi Ersay Üner’e ait ‘Sevme’ nette kaldığı kısa süre içinde birçok kişiye ulaştı ve müzik severlerden tam not aldı. İşte ‘Sevme’nin sözleri:

Sevme

Çok yorgunum be sevgili

Ne sabrım ne gücüm yok.

Düğüm düğüm tüm hayaller

Buradan geri dönüşü yok.

Bir an iyisin bir an kötü başın hep belalı

Kopabilir fırtınan belli değil hiç zamanı

Film olsa aşkımız.

Sensin kahramanı…!

Sevme üzeceksen hep böyle

Sevme kıracaksan kalbimi sevme

İnan hiçbir anlamı yok.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu