GündemSosyal

Ferdi Tayfur ve Kızı Tuğçe Tayfur Arasında İpler Gerildi

Ferdi Tayfur, kızı Tuğçe ile basın danışmanı Şirin Gözalıcı arasındaki tartışmaya karıştı. Ferdi Tayfur ve Tuğçe Tayfur'un paylaşımları dikkat çekti.

Ferdi Tayfur, kızı Tuğçe ile basın danışmanı Şirin Gözalıcı arasındaki tartışmaya karıştı. Ferdi Tayfur, “Sevgili dostlar, zamanında neden bırakıp kaçtığımı anladınız mı? Ferdi Tayfur” şeklinde bir paylaşım yaparak tepkisini dile getirdi.

Ferdi Tayfur İnstagram Story

Tuğçe Tayfur ise bu açıklamanın babasına ait olmadığını, onun yerine Şirin Gözalıcı tarafından yapıldığını iddia etti. Şu sözleriyle tepkisini dile getirdi: “Ya utanmazlıkta son noktasın, acıdım şu an sana… Al aşkım senin olsun, ne istiyorsan ama gerçeği hiçbir zaman değiştiremeyeceksin. Sen asla onun kızı olamayacaksın, üzgünüm… Kıskançlığın ve fesatlığın babamın hesabından yazdığın bu iğrenç şeyle belli oldu zaten… Seni Allah’a havale ediyorum ama bu dünyada da peşinizde olacağımdan emin olabilirsin…”

Bunun üzerine Ferdi Tayfur, “Tüm paylaşımlarım bana aittir” notuyla bir video açıklaması yaparak, “Az önce bir yazı yayınlattım. Şirin’e yazdırdım… Çünkü onun telefonu yanımdaydı. O bakımdan, bu yazıyı ben yazdım. Şirin yazmadı. Söylediğim de şu, kim ne yapar kendine yapar… Dünyada ve ahirette kim ne yapar kendine yapar. Başka söyleyecek bir şeyim yok. Büyüklerinize danışın… Onlar bu lafıma ne diyecekler? Hepinizin gözlerinizden öpüyorum… Benim adım Ferdi Tayfur…” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu