MüzikMüzik Haber

Ferhat Göçer: Mesai Bitince Konsere Yetişmek İçin Çok Zatürre Olmuşluğum Var

Geçtiğimiz günlerde MSG (Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği) başkanı seçilen Ferhat Göçer, Hürriyet Kelebek gazetesinden Savaş Özbey'e verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. 

Geçtiğimiz günlerde MSG (Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği) başkanı seçilen Ferhat Göçer, Hürriyet Kelebek gazetesinden Savaş Özbey’e verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

Motokuryenin Atasıyım! 

Doktorluk yaptığı günlerden bahseden Göçer, uzak yerdeki hastalara yetişmek için motorkuryeye bindiğini şu sözlerle anlattı: “Motokuryenin atasıyım ben ya. Hastanede kurye kaskıyla beni beklerdi. Mesai biter bitmez konsere yetişmek ve trafikten kurtulmak için tek yolum oydu. Bu yüzden çok zatürre olmuşluğum da vardır”

Bir Süre Öteki Tarafta Kaldım 

Ferhat Göçer, Manavgat’ta bir festivalde kalp krizi geçiren hayranına ilk müdahalede bulunmuştu. Daha sonra sahnede espri yaparak Belediye Başkanına “Bunu hesaba ekliyorum” diye seslenmişti. “Paranızı aldınız mı?” sorusuna sanatçı yine esprili bir dille yanıt verdi: “Tabii ki görevimiz bu bizim. Sünnet düğünlerinde de sünnet operasyonu için de fiyat veriyorum zaten” Göçer, ayrıca İstanbul ve Bodrum’da geçirdiği trafik kazalarından bahsederek Bodrum’daki kaza için “Bir süre öteki tarafta kaldım sanırım” dedi.

Ölümüne Sezen Aksu!

Sanatçı, ‘Eski bir hatıranın yadına Sezen Aksu mu Ajda Pekkan mı daha güzel eşlik eder?’ sorusuna ise “Ölümüne Sezen Aksu!” diye yanıt verdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu