Müzikonair Fethiye Müziğe Doyacak | Müzikonair
Etkinlikler

Fethiye Müziğe Doyacak

Tarih / MekanBiletDetaylar
  • 23-24 Aralık 2016
  • 21:30
  • Monc Live
  • Muğla / Fethiye
Biletix Bilet Fiyatları
—-
Önemli Notlar
—-
Bilet Almak İçin Tıklayınız

‘Geçmişten Geleceğe Müzik Yolculuğu Festivali’ bu sefer Fethiye’de…

23-24 Aralık’ta Fethiye’de sokaklar, köyler ve okullar, dinletiler, konserler ve müzikal atölyelere doyacak. 2015’ten bu yana Anadolu’ nun farklı köy ve şehirlerinde gerçekleştirdikleri projelerle Anadolu Müzik Kültürüne katkı sunan Müzik Köyü Projesi Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Günay Eser, 23-24 Aralık tarihleri arasında Müzik Köyü Projesi’ nin hayata geçirildiği Fethiye’ de yepyeni bir kültür-sanat projesini hayata geçiriyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Gençdes Programı kapsamında Fethiye’ de gerçekleştirilecek ”Geçmişten Geleceğe Müzik Yolculuğu Festivali” adlı projeyle iki gün boyunca Fethiye’de sokaklar, köyler ve köy okulları dinletiler, konserler ve müzikal atölyelere doyacak.

Proje kapsamında yerel ve profesyonel sanatçılar, Fethiye’ de çeşitli köy okullarında köy çocuklarıyla bir araya gelecek ve beden müziği, doğadaki malzemelerden çalgı yapımı, zeybek, perküsyon atölyeleri ve dinletiler düzenlenecek.

Geçmişten Geleceğe Müzik Yolculuğu Festivali kapsamında yer alacak sanatçılar:

Prof. Dr. Erol Parlak (bağlama, üçtelli), Ali Ulutaş( üçtelli), Yusuf İhsan Bodur (üçtelli), Osman Kırca (üçtelli), Merih Aşkın (perdesiz gitar, kopuz), Filiz İlkay (tulum), Doç. Özgü Bulut (beden perküsyonu), Tibet Var ( zurna), Eren Şahin (üçtelli), Ozan Özdemir (çalgı tanıtımı ve yapım atölyesi), Vedat Karakaya ( hegit ), Selim Özyol ( zeybek dansları ), Mehmet Günay Eser (üçtelli,bağlama) Ibrahim Metin (perküsyon)

Etkinlik Bilgileri / Basın Bülteni
* Çeşitli Etkinliklerinizin ‘Müzik Onair Etkinlik ‘ sayfasında yayınlanmasını istiyorsanız etkinliklerinizle ilgili detaylı bilgilerinizi; etkinlik@muzikonair.com adresine atabilirsiniz.
* Twitter’dan bizi takip edebilirsiniz. @onairetkinlik / Müzik Onair Etkinlik

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)