Müzikonair Galatasaray Camiasına ‘Hırsızca’ Çıkışında Bulunan Onurr, Özür Diledi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Galatasaray Camiasına ‘Hırsızca’ Çıkışında Bulunan Onurr, Özür Diledi

Aşkın Olayım şarkısının söz yazarı ve bestecisi Onurr, Galatasaray'ın Mauro Icardi videosunda şarkısını izinsiz kullanıldığını söylemişti.

Aşkın Olayım şarkısının söz yazarı ve bestecisi Onurr, Galatasaray’ın Mauro Icardi videosunda şarkısını izinsiz kullanıldığını söylemişti. Sosyal medya paylaşımında  ‘Hırsızca’ ifadesini kullanması nedeniyle eleştirilerin hedefi olan Onurr, özür diledi.

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray’ın, Arjantinli yıldız Mauro Icardi’yi ‘Aşkın Olayım’ şarkısıyla duyurmasının ardından, şarkının bestecisi Onur Özdemir, sarı-kırmızılı yönetime isyan etti.

“Niye böyle hırsızca dönüyor bu işler bu ülkede?” Sosyal medya hesabı Instagram’dan bir açıklama yapan Özdemir, “İzinsiz, habersiz, böyle işlere kalkışıyorsunuz; ah alıyorsunuz. Tertemiz başlamak varken niye böyle hırsızca dönüyor bu işler bu ülkede? Benim iznim yok Galatasaray”

Bu gelişmelerin üzerine Onurr’a Galatasaray camiasından ve taraftar cephesinden birçok tepki geldi. Tepkilerde şarkının hitleşmesinde Galatasaray’ın payına dikkat çekildi. Onurr ise yaptığı açıklamanın bambaşka yerlere çekildiğini söyleyerek özür diledi.

İşte o açıklama;

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu