Müzikonair Gülben Ergen; “Davalara Para Harcıyorum” | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Gülben Ergen; “Davalara Para Harcıyorum”

Gülben Ergen Eser Yenenler Show’da samimi açıklamalarda bulundu.

Eser Yenenler’in sosyal medyadan gelen “Linç”leri okuduğu bölümde, ünlü şarkıcı bir çok soruya da cevap verdi.

‘Davalara Para Harcıyorum’

Bir takipçisinin “Artık Gülben Ergen gibi herkese dava açıp, geçimimi buradan sağlayacağım” yorumuna, “Para falan kazanmıyorsun paracıkların gidiyor.Hiç istemedim dava açmayı mecbur kaldım. Bu bir kişilik mücadelesi haline geldi. Devam da edecek” dedi.

“Kenan Işık Halen Bizi Duymuyor”

Ergen bir takipçisinin Dadı filmini hatırlatmasından sonra, “Dadı unutulmaz bir dizydi, üzerine hiç bir iş geçmiyor” dedi. Kenan Işık’ın rahatsızlığından dolayı hüzünlü olduğunu söyleyen başarılı şarkıcı, “Keşke sağlıkla yanımızda ve aramızda olsaydı. Hala tatsız bir şekilde rahatsız. ” diye konuştu. Yenenler’in durumu hakkında bilgisini sorması üzerine ise, “Şu an bizi duymuyor, hayatı duymuyor diyelim, sonsuz sevgi ve saygı diliyorum” dedi.

“Oğuzhan Koç Telefonlarıma Cevap Vermiyor”

Ergen, espirili bir dille Oğuzhan Koç’un artık cevap vermediğini ya da kısa cevaplar vererek geçiştirdiğini söyledi. Koç’tan şarkı istediğini ancak vermediğini söyleyen şarkıcı, “Bu aralar çok yoğunum diye cevap alıyorum, ya da mesajlarıma tek bir ikon gönderiyor. Ben starım, çok yoğunum, Yağmur’da bana aşık havalarında” dedi. İkili canlı yayında Oğuzhan Koç’a mesaj göndererek komik anlar yaşattı.

İşte O Program:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu