MüzikMüzik HaberVitrin

Gülçin Ergül: Şaka Yaparken Elimde Acı Biberle İbo Söyledim, Kendimi Arabesk Albüm Yaparken Buldum

Gülçin Ergül, 2018 yılında Arpej Yapım etiketiyle çıkardığı Arabesk albümüyle dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Gülçin Ergül, 2018 yılında Arpej Yapım etiketiyle çıkardığı Arabesk albümüyle dikkat çeken bir açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı ”Yazın ortasında elimde acı biberle İbo söyledim ve kendimi arabesk albüm yaparken buldum” dedi.

Gülçin Ergül, YouTube kanalında solo kariyeri boyunca şarkılarına çektiği klipleri değerlendirdi. Ünlü şarkıcı, 2011 yılında çıkardığı ilk solo şarkısı ”Ara Ara”dan bugüne kadar çekilen kliplerini analiz etti ve bilinmeyenleri anlattı.

Gülçin Ergül, 2018 yılında Arpej Yapım etiketiyle çıkardığı Arabesk albümünün çıkış şarkısı ”İtirazım Var”  klibi ile ilgili dikkat çeken bir açıklama da yaptı.

Bu Albüm Arşivlik Bir Deneme Çalışması

‘İtirazım Var’ 2.5 yıl süren albüm yapımından sonra ilk klibim. Yazın ortasında çıkardığımız dünyaya itiraz eden bir Müslüm Baba şarkısı.

”Şaka yaparken elimde acı biberle İbo söyledim ve kendimi arabesk albüm yaparken buldum. Sanmayın ki hemen bu projeye ‘Evet’ dedim. Umut Kuzey beni ikna etti ve bu kolay olmadı. Benim şahsi fikrim yazın ortasında çıkmak yerine başka bir şarkı seçmeliydik bence. Mesela ”Kim Bu Gözlerindeki Yabancı”. Bu albüm arşivlik bir deneme çalışması bende. Kimse ‘İtirazım Var’ı böyle söylemedi. En iyisi demiyorum ama farklı söylediğimi düşünüyorum.”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/ioQXL
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.