Müzikonair Gülşen Konuya Açıklık Getirdi: Ozan Neden Karışsın? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Gülşen Konuya Açıklık Getirdi: Ozan Neden Karışsın?

Sahne şovları ve ve kostümleri ile magazin masalarından düşmeyen Gülşen alışveriş yaparken görüntülendi. Son zamanlarda hakkında konuşulanlarla ilgili açılamalarda bulundu.

Aylardır magazin basını Gülşen’in sahne kostümlerini konuşuyor. Gülşen, sahne kostümlerine bir de dans şovlarını ekleyince geçtiğimiz gün bir adım daha ileri giderek arkadaşının kucağına oturdu ve ortalığı iyice kızıştırdı.

Geçtiğimiz hafta Zorlu PSM’de dinleyicileriyle buluşan ünlü şarkıcı, derin yırtmaçlı elbisesiyle dikkat çekmişti. Bir ara seyircilerin arasına karışan Gülşen’in, arkadaşı Tolga Sezgin’in kucağına oturması ise sosyal medya olay olmuştu.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/gulsenin-sarki-soylerken-yaptigi-hareket-olay-oldu/

Bu haberler çıkarken Gülşen de bu sıralarda yeni teklisi ‘Lolipop’u çıkartmaya hazırlanıyordu. Bu tekli için çekilen fotoğraflar basına servis edildiğinde daha şarkı duyulmadan sadece kapak fotoğrafları yine magazin masalarına konu olmuştu.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/gulsen-lolipop-sarkisinin-kapak-fotografi-ile-dikkat-cekti/

Nihayet teklisi ‘Lolipop’ çıktı ve beklenen de yaşandı. Gülşen yine gündemde kaldı ve şarkı sözleri ile çok konuşulmaya başlandı. Hemen ertesi günü klip yayınladığında ise ortalık fena karıştı. Klibinde tercih ettiği kostüm ve dans figürleri ayrıca klibin içeriği ile bu kez her zamankinden daha sert eleştirilere maruz kaldı. Sabah yazarı Yüksel Aytuğ, ”Senin amacın ne Gülşen?” başlıklı bugünkü köşe yazısında ünlü şarkıcıya yönelik sert eleştirilerde bulundu. Aytuğ, Gülşen’e seslenerek, ”Toplumun ahlaki değerleriyle oynamak yerine evinde otur, bilgisayar oyunu oyna!..” sözlerini kullandı.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/sabah-yazari-yuksel-aytugdan-gulsene-sert-elestiri-toplumun-ahlaki-degerleri-ile-oynuyor/

Çok geçmeden “Ozan Çolakoğlu’nun Sabrı Taştı” manşetleriyle boşanacakları haberleri çıkmaya başladı. Daha önce boşanacakları yönünde çıkan haberleri çıkmıştı. İkili stüdyolarına giderken objektiflere takıldı ve konuyla ilgili “Biz işimizi yapıyoruz” açıklamasını yaptı.

Önceki akşam bir alışveriş merkezinde görüntülenen Gülşen’e sosyal medyadaki yorumlar soruldu. Gülşen, “Pozlarınız ve arkadaşınızın kucağına oturmanız çok konuşuldu. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna “Ben sadece konser veriyorum. Sonra başka konserler de vereceğim. Bana değil, bu olayları çok konuşanlara sorun.” şeklinde bir açıklama ile cevap verdi.  Muhabirlerin “Eşiniz Ozan Bey’in herhangi bir tepkisi oldu mu peki?” sorusuna ise “Ne tepkisi? Dediğim gibi ben sadece konser veriyorum ve böyle de devam edecek bu.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)