MüzikMüzik HaberVitrin

Hadise ve Murda’dan Düet Geliyor

Ocak ayının başında Murda ile işbirliği çalışması yapacaklarını duyuran Hadise, yaptığı yeni paylaşımla hayranlarını heyecanlandırdı.

Mehmet Dinçerler’le nişanlanan Hadise, yeni yıla hızlı bir giriş yapmıştı. Reza Zarab ile olan aşk haberlerinden sonra gündem konusunu işi ve yeni aşkıyla değiştiren ünlü şarkıcı, rapçi Murda ile düet yapma hazırlığında olduğunu duyurmuştu. Takipçileri bu habere çok heyecanlanmıştı.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/hadise-ve-murda-dueti-geliyor/

Murda, Instagram üzerinde yaptığı soru-cevap etkinliğinde kendisine gelen “Hadiseyle bir düet çalışmanız olacak mı?” sorusuna Hadiseyi etiketleyerek “Olsun dimi” yazmıştı ve Hadise de bu soruyu yanıtsız bırakmamıştı. Hadise, “Oluyor…” yazarak düetin yolda olduğunun müjdesini nazar boncuğu emojisi ekleyerek vermişti. Murda, tekrar Hadiseyi alıntılayarak “The Queen Has Spoken” (Kraliçe konuştu) notunu düşmüştü.

Aylar sosyal medyadan duyrulan haberin yeni gelişmeleri Hadise’nin paylaşımlarıyla geldi. Hadise, Murda ile yaptıkları Whatsapp konuşmasının bir kısmını paylaştı ve parçanın yolda olduğunu ima etti.

İŞTE O PAYLAŞIM!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu