FenomenSosyal

Hakan Kanburoğlu Yazdı: Nihal Candan Evleniyor

Uzun bir süredir otelde yaşayan Nihal Candan'ın aşk hayatıyla ilgili merak edilenleri Hakan Kanburoğlu köşe yazısında yazdı.

Uzun bir süredir otelde yaşayan Nihal Candan’ın aşk hayatıyla ilgili merak edilenleri Hakan Kanburoğlu köşe yazısında yazdı. Geçen aylarda katıldığı bir programda Nihal Candan otelde yaşadığını belirtmişti ve magazin gündemine damga vurmuştu.

Kardeşi Bahar Candan ise Doya Doya Moda yarışmasında ablasının sürekli nişanlanacağını söylemesi dikkat çekmişti. Hakan Kanburoğlu köşe yazısında Nihal Candan’ın 32 yaşındaki Kaan adlı genç bir iş adamı ile aşk yaşadığını yazdı.

Bahar Candan TV8’de yarıştığı programda ‘Ablam Tulum’da nişan yapacak, evlenecek.’’ demişti. Hakan Kanburoğlu yazısında Nihal Candan ve sevgilisinin pandemi sonrası evleneceğini yazdı. Konuyla ilgili Nihal Candan, ”Düğün için pandeminin bitmesini bekliyoruz.’’ dedi.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.