FenomenSosyal

Hakkındaki İddiaların Ardından CZN Burak’tan Yeni Hamle

Sosyal medyada paylaştığı yemek şovlarıyla milyonlarca kişiye ulaşan fenomen şef CZN Burak'ın Dubai'deki restoranı kapatıldığı öne sürüldü. Ünlü şef, iddialara yanıt verdi.

Fenomen şef CZN Burak, son olarak Dubai’de bir restoran açmış ve bölgedeki halktan yoğun ilgi görmüştü. Hatta CZN Burak’ı Dubai Prensi H. H. Hamdan Bin Mohammed Al Maktoum da mekanında ziyaret etmişti. Ardından dünyaca ünlü sporcu Khabib Nurmagomedov da CZN Burak’ın restoranına gitmiş, ikili birlikte fotoğraf çekilmişti.

Ancak CZN Burak‘ın mekanı koronavirüs tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle kapatıldığı iddia edildi. Dubai Medya Ofisi’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada Dubai’de ünlü bir restoranın kapatıldığı ifade edildi. Ancak restoranın fotoğrafı bulanık gösterildi. Ancak sosyal medyada yapılan yorumlar, restoranın kapatıldığını belirtti.

czn burak dubai media office twitter

CZN BURAK’TAN YENİ HAMLE

Fenomen şef, Dubai’deki restoranının kapatılmasına ilişkin iddialara restoranından çektiği video ile yanıt verdi. CZN Burak, Sevgililer Günü’ne özel Dubai’deki restoranından paylaştığı video ile iddiaları yalanlamış oldu.

czn burak instagram dubai restoran

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/iksmL
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.