Hasan Can Kaya, Yapımcısı Olduğu "Çok Aşk" hakkında Konuştu -
GündemSosyalVitrin

Hasan Can Kaya, Yapımcısı Olduğu “Çok Aşk” hakkında Konuştu

Hasan Can Kaya; çekimleri devam eden filmi hakkında konuştu. Senaristliğini ve yapımcılığını üstelendiği filmi "Çok Aşk" hakkında merak edilen sorulara açıklama yaptı.

Konuşanlar, interaktif stand-up şovuyla ciddi bir hayran kitlesi kazanan Hasan Kaya; senaristliğini ve yapımcılığını üstelendiği filmi “Çok Aşk” hakkında merak edilen sorulara açıklama yaptı.

Seyircinin beklentisinin yüksek olduğunu bildiğin söyleyen Kaya, senaristlere “Siz bunları okuyun komik olmayan sahneleri çıkarın” sözlerini söylediğini ve titizlikle çalıştıklarını dile getirdi. Son zamanların sevilen komedyeni Hasan Can Kaya yapımcılığını üstlendiği ‘Çok Aşk’ filmi hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Kaya, “Benim çocukluğum setlerde geçti. Önce setlerde çalıştım daha sonra senaristlik yaptım. Ondan sonra sahnelere çıktım ve insanlar tanıdı beni. Kendimi evimde hissediyorum” dedi.

“DİKKAT ETMEYE ÇALIŞIYORUM”

Kaya; filminin çekimlerinin uzun sürdüğünden bahsetti. “Normalde üç dört hafta sürer setler ama çok özenle ve titizlikle çalışıyoruz. Sahneleri tekrar tekrar sürekli çekiyoruz. Usta oyuncularımız da var filmde. Onlardan da destek alıyorum ve oyunculuğuma da çok dikkat etmeye çalışıyorum” sözlerini söyledi.

“ÇOK KOMİK BİR FİLM GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

Film hakkında seyircilerin beklentisinin farkında olduğunu söyleyen ünlü komedyen Kaya, “Çok komik bir film geldiğini düşünüyorum. Beklentinin farkındayım ve bununla ilgili ekstra bir heyecanım var. İş kendini konuşturur ya biraz inşallah öyle olacaktır. Üretici ve anlatıcı kendinden hep bir parça koyar böyle durumlarda. Benden de parçalar var bu projede. Senaryo yazan arkadaşlarım var danıştığım kişiler yani. Onlara verdim ve siz bunları okuyun komik olmayan sahneleri çıkarın ben tekrardan yazacağım dedim ve öyle de yaptım. Onlar çıkarttı ve ben çıkarttıkları yerleri en baştan yazdım yani çok uğraştım” açıklamasını yaptı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)