İzzet Yıldızhan'dan Gülşen'e: Oturduğu Yeri Bilmeli -
MüzikMüzik Haber

İzzet Yıldızhan’dan Gülşen’e: Oturduğu Yeri Bilmeli

'Külotla sahneye çıkmasınlar' diyen İzzet Yıldızhan yine Gülşen'i hedef aldı. Yıldızhan, Gülşen'in olay yaratan kucak görüntüleri için ''Oturduğu yeri bilmeli'' dedi.

‘Külotla sahneye çıkmasınlar’ diyen İzzet Yıldızhan yine Gülşen’i hedef aldı. Yıldızhan, Gülşen’in olay yaratan kucak görüntüleri için ”Oturduğu yeri bilmeli” dedi.

Daha önce ünlü kadın şarkıcıların sahne kostümlerinden rahatsız olup “Külot da giymesinler” diyen İzzet Yıldızhan yine kendini tutamadı Muhabirler Yıldızhan’a Gülşen’in sahnede arkadaşının kucağına oturmasına dair fikirlerini sorunca türkücü sessiz kalmadı.

İzzet Yıldızhan “Herkes konuşuyor bir şey olmuyor ben bir cümle söylüyorum olay oluyor” dedi. Türkücü konuşmasının devamında “Oturduğu yeri bilmeli” diyerek kahkaha attı. Türkücünün sözleri ve kahkahası sosyal medyada tepki çekti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)