MüzikMüzik Haber

“Kadınım” Şarkısına Gerçek Hayat Hikayesiyle Klip!..

Kalp nakli bekleyen gerçek bir çiftin hikayesine, Charles Richards yönetmenliğinde, Ege Üniversitesi Hastanesi’nden alınan özel izinlerle belgesel tadında klip çekildi.

Deniz Tuzcuoğlu, ikinci single’ı, Tanju Okan’ın unutulmaz şarkısı “Kadınım”ı, müzikseverlerin beğenisine sundu.

Şarkının klibi, kalp nakli bekleyen, ulusal organ nakli listesinin en üst ve acil sıralamasında olan ve sürekli hastanede yatmak zorunda kalan Beyhan Tekün’ün, eşi Cemal Tekün’le tüm zorluklara rağmen yaşadığı gerçek aşkı anlatıyor. Yönetmen Charles Richards’ın belgesel tadında çektiği klip, Ege Üniversitesi Hastanesi ve Urla’da 5 günde tamamlandı.

“Kadınım”ın sözleri Mehmet Teoman, müziği Alain Yves Reginald Goraguer, düzenlemesi Deniz Tuzcuoğlu’nun solisti de olduğu Dört X Dört grubuna ait… Yeni cover’ın mastering’ini Tanju Eren, mix’ini Timuçin Aksüer yaptı.

Gerçek bir aşk hikayesinin ölümsüzleştiği klibin görüntü yönetmenliğini single fotoğraflarını da çeken Orçun Özkılınç üstlendi. Parçada; davul Arbak Dal, bas gitar Burak Kulaksızoğlu, elektro gitar Alp Tiner, akustik gitarlar Deniz Tuzcuoğlu, hammond Uğur Gülbaharlı, keman ve viyola ise Atalay Durmaz tarafından çalındı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu