Müzikonair Kadir Çöpdemir’den Pascal Nouma’ya Veda | Müzikonair
RadyoUlusal

Kadir Çöpdemir’den Pascal Nouma’ya Veda

Pascal Nouma’nın Metro Fm’den ayrılmasından dolayı, Kadir Çöpdemir 8 yıldır “Aragaz” programını sunduğu partneri Pascal Nouma’ya veda etti.

Kadir Çöpdemir, partnerine sosyal medya hesabından”PASCAL BRO, YOLUN AÇIK, ÖMRÜN BEREKETLİ, SIHHATİN DAİM, KAZANCIN BOL OLSUN… Pascal Nouma kardeşim ve dostumla Metro Fm de Aragaz Programındaki partnerliğimiz, yarenliğimiz, yoldaşlığımız sona erdi… Pascal artık Aragaz’da olmayacak… 8 yıldır bırak kavga gürültüyü, tartışmadık bile… Güle eğlene bi iş yaptık bu da işin ruhuna yansıdı ve iltifatınıza mazhar oldu… Onu çok seviyorum ve çok özliycem… Ben Aragaz’a oluşturduğumuz karakterlerle devam edeceğim… Aragaz size neşeli bir sabah sunmaya devam edecek… Malum bu kardeşiniz memleketin ilk özel radyocusudur ve ömrünün 27 yılını radyo stüdyolarında geçirmiştir… Aragaz’ın alıştığınız, sevdiğiniz ve talep ettiğiniz neşesinden, keyifli muhabbetinden, sizi güne pozitif başlatan enerjisinden taviz vermeden, yola devam… Allah beni utandırmasın, Pasko’yu da sakınsın ve korusun…” şeklinde duygulandıran bir paylaşım ile veda etti.

Çöpdemir, artık “Aragaz” programının yayınlarına tek başına devam edecek.

İşte o paylaşım:

 

Kadir Çöpdemir, Pascal Nouma’nın Ara Gaz programından neden ayrıldığını açıkladı. Nouma’nın kovulmadığını söyleyen Çöpdemir, kanal yönetimi ile anlaşamadığını o yüzden ayrıldığını dile getirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)