Müzikonair Kanser Tedavisi Gören Tanyeli’ye Sanatçı Dostlarından Büyük Jest | Müzikonair
GündemSosyal

Kanser Tedavisi Gören Tanyeli’ye Sanatçı Dostlarından Büyük Jest

Bir süredir pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli’nin Türkiye’deki tedavi süresi sona erdi. Tedavisinin devamı için önümüzdeki günlerde Küba'ya gidecek olan Tanyeli'ye yakın arkadaşları Zara, Hakan Altun ve Haluk Levent'ten büyük bir jest geldi.

Bir süredir pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli’nin Türkiye’deki tedavi süresi sona erdi. Tedavisinin devamı için önümüzdeki günlerde Küba’ya gidecek olan Tanyeli’ye yakın arkadaşları Zara, Hakan Altun ve Haluk Levent’ten büyük bir jest geldi.

Bir döneme damga vuran ünlü oryantal Tanyeli, haziran ayında sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvurmuş ve pankreas kanseri olduğunu öğrenmişti. Vücudunda 5 buçuk santim büyüklüğünde kist olduğunu açıklayan Tanyeli’nin kemoterapi tedavisine vakit kaybetmeden, özel bir hastanede başlanmıştı. Ünlü isim, her fırsatta pozitif olduğunu ve kanseri yeneceğini belirtmiş, sevenlerinden sık sık dua istemişti.

Tanyeli, tedavi sürecinde İtalya ve Fransa’da düzenlenen defile organizasyonlarında podyuma çıkarak moralinin yerinde olduğunu da sevenlerine göstermişti. ”Pankreas kanseri teşhisi konuldu ve tedavi süreci başladı. Her şeyin iyi olacağını umuyorum. Kanseri Allah’ın da yardımıyla yeneceğime inanıyorum” diyen Tanyeli’nin İstanbul’daki tedavisi, geçtiğimiz hafta tamamlanmıştı.

Dansçının tedavisinin devamı için Küba’ya gitmesine karar verilmişti. Cumartesi gecesi Küba’ya uçacak olan 52 yaşındaki Tanyeli’ye, sanatçı dostlarından büyük bir jest geldi. Yakın arkadaşları Zara, Hakan Altun ve Haluk Levent’in, ünlü ismin İstanbul’da tedavi gördüğü hastanenin masraflarını kapattığı ortaya çıktı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)