Katy Perry'nin Müzik Kataloğu Satıldı -
MüzikMüzik Haber

Katy Perry’nin Müzik Kataloğu Satıldı

Ünlü Amerikalı şarkıcı Katy Perry'nin müzik kataloğu, telif hakları şirketi Litmus Music tarafından 225 milyon dolara satın alındı.

Ünlü Amerikalı şarkıcı Katy Perry’nin müzik kataloğu, telif hakları şirketi Litmus Music tarafından 225 milyon dolara satın alındı. Litmus Music, Perry’nin 2008 ile 2020 yılları arasında yayınlanan beş stüdyo albümü olan “One of the Boys”, “Teenage Dream”, “PRISM”, “Witness” ve “Smile” albümlerindeki şarkıların kayıt ve yayın haklarını satın aldığını doğruladı.

Katy Perry, bu albümlerden beş şarkısı ile Hot 100 listesinde zirveye çıkan ilk kadın şarkıcı ve Michael Jackson’dan sonra ikinci şarkıcı oldu. Bu şarkılar “California Gurls,” “Firework,” “E.T.,” “Last Friday Night (T.G.I.F.)” ve “Teenage Dream” olarak sıralandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)