Kendi Yolumda Filmi Gişede Hayal Kırıklığına Uğrattı -
GündemSosyalVitrin

Kendi Yolumda Filmi Gişede Hayal Kırıklığına Uğrattı

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un başrollerini Gökçe Bahadır ile paylaştığı Kendi Yolumda filmi gişede hayal kırıklığı yaşattı. 25 Kasım'da vizyona giren filmi bugüne kadar yalnızca 20 bin kişi seyretti.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’un başrollerini Gökçe Bahadır ile paylaştığı Kendi Yolumda filmi gişede hayal kırıklığı yaşattı. 25 Kasım’da vizyona giren filmi bugüne kadar yalnızca 20 bin kişi seyretti.

Yaklaşık 1 ayda yalnızca 20 bin kişi tarafından sinemada seyredilen film, gişede beklentiyi veremedi. Pandemi bekleyişinin ardından nihayet vizyona giren film, büyük umutlarla çekilmesine rağmen gişede hayal kırıklığı yaşattı.

Filmin yönetmen koltuğunda  Ömer Faruk Sorak oturuyor. Senaryosuna Ali Kobanbay’ın imza attığı, Ferit Aktuğ, Okan Çabalar, Erkan Can, Tamer Levent, Tuncer Salman gibi usta oyuncuların da rol aldığı film, Özoğuz’un Adana’da gittiği bir tamircide yaşadığı olayları anlatıyor.

Filmde, Adana’da baskıcı babasının dükkanında çalışmakta olan genç bir tamircinin kendisine yönelttiği “Sen de benimki gibi bir ailede doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusundan etkilenen Özoğuz’un, ardından rüyasında kendini şehrin zorlu mahallelerinde büyüyen bir tamirci çırağı olarak gördüğü bir hikâyeyi beyazperdeye taşıyor. Prodüksiyonu, konusu ve oyunculuklarıyla dikkat çeken film, izleyiciye kendini gerçekleştirmenin peşinden gitmenin önemini çarpıcı bir şekilde sorgulatan bir yol hikayesi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)