Khontkar'ın Annesi Tutuklandı -
MüzikMüzik HaberVitrin

Khontkar’ın Annesi Tutuklandı

Khontkar'ın annesi, polise hakaretten tutuklandı. Khontkar, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Khontkar’ın annesi, polise hakaretten tutuklandı. Khontkar, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Khontkar, “Şaka bir yana da, bu ülkede polis arkadaşlarla ne zaman insan gibi diyaloğa girebileceğiz acaba? Ben onu merak ediyorum gerçek anlamda. Karşılarındakinin insan olduğunu, bir vatandaş olduğunu, kendilerinin de bir vatandaş olduğunu ne zaman anlayacak acaba bu arkadaşlar?” dedi.

Khontkar paylaşımına “Ağza gelinmeyecek laflar, edilmeyecek tavırlar, sürekli bir kompleksler… Neyin peşindeler acaba yani? Hepimiz buralarda bir şeylere hizmet ediyoruz” devam etti.

Annesini polise hakaretten tutukladıklarını söyleyen Khontkar, annesinin altı saat nezarette kaldığını söyledi. 6 saat sonra kendisine ulaştıklarını belirten Khontkar, “Biz gelip ‘ne oldu acaba, konu ne?’ diye sorduğumuzda da ‘ne bileyim ben’ diye cevap alıyoruz. Böyle bir şey var mı ya?” dedi.

KARAKOL NİYE VAR ORADA?

Süreçle ilgili paylaşımlarına devam eden rapçi, “Karakol niye var orada kardeşim bu bilgiyi paylaşamayacaksak ya da iletişim kuramayacaksak yad a en azından ‘bunun şu anda söylenmesi uygun değil’ şeklinde konuşulmayacaksa bizim baba dememiz mi problem oluyor?” dedi.

İŞTE KHONTKAR’IN PAYLAŞIMI

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)