MüzikMüzik HaberÖzel

Kolera’dan Sagopa Kajmer İçin Şok İfadeler: ‘Şiddet Gördüm’

Ünlü rapçi Kolera eski eşi Sagopa Kajmer’den şiddet gördüğünü söyledi. Geçtiğimiz yıllarda 11 yıllık evliliğini ‘aldatıldım’ diyerek sonlandıran Kolera, kendisi gibi rapçi olan Sagopa Kajmer’den şiddet gördüğünü ileri sürdü. Kolera, ‘Beni 40 gün yatalak edip, kırılmadık kemik bırakmadı’ ifadesini kullandı. Ünlü rapçi, sosyal medya hesabından Sagopa Kajmer’e sert sözler ve küfürler savurdu.

Şiddet gördüğünü, omurlarının zedelendiğini ve kemiklerinin kırıldığını söyleyen Kolera iddiaya göre, Sagopa Kajmer’e kendisine beat yapmayı öğretmesini söyledi. Kolera’ya beat yapmayı öğreten Sagopa Kajmer de ‘Bunu sen şimdi kendin mi yaptın sanıyorsun, ne yüzle vereceksin’ dedi. Bunun üzerine beat’i kabul etmediğini ve küfür ettiğini söyleyen Kolera, Sagopa Kajmer tarafından şiddete maruz kaldığını sosyal medya üzerinden duyurdu.

Kolera ayrıca, ”Bana kimse rap yapmayı öğretmedi. 2020’ye kadar cezası sabit olan bir insan için hapse girmesin diye vicdan yaptım. Bana vicdan yapıldı mı? Hayır. Ben kendi adaletimi almaya çalışıyorum.Beni kimse var etmedi.” dedi.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/5oEFQ
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.