MüzikMüzik Haber

Konserinde Cumhuriyet Bayramı’nı Kutlamadığı İddia Edilmişti… Özcan Deniz’den Açıklama Geldi

Kıbrıs’ta bir otelde konser veren Özcan Deniz’in Cumhuriyet’in 100’üncü yılını kutlamadığı ve “10. Yıl Marşı”nı söylemeden sahneyi terk ettiği için yuhalandığı iddia edildi. Ünlü şarkıcıdan iddialara cevap geldi.

Kıbrıs’ta bir otelde konser veren Özcan Deniz’in Cumhuriyet’in 100’üncü yılını kutlamadığı ve “10. Yıl Marşı”nı söylemeden sahneyi terk ettiği için yuhalandığı iddia edildi. Ünlü şarkıcıdan iddialara cevap geldi. Özcan Deniz, iddiaların ‘koca bir yalan ve suikast’ olduğunu söyledi.

İşte o açıklama;

28 Ekim Kıbrıs Elexus otelindeki konserimde Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamadığım koca bir yalan ve suikasttır.30 Ekim’de setim başlıyor olmasına rağmen, Filistin’de yaşananlardan dolayı karalar içinde sahneye çıkmama rağmen, bu özel geceyi iptal ettirtmedim. Ömrümde bir kere daha yaşayamayacağım bu özel 100. yıl kutlamasında sahnede olmak ve coşkuyla kutlamak istedim. Konser kaydı yapılmadığı için görüntülere ulaşamıyorum. Fakat konsere gelen bin’e yakın izleyiciden birileri, ilk şarkıdan hemen sonra ve program sonunda yaptığım içi dolu, laf olsun diye değil gerçek duygularımı aktardığım uzun Cumhuriyet konuşmamı ve de kutlamamı kayıt etmiş ise yayınlamalarını rica ediyorum. Finaldeki 10. Yıl marşını oku(ya)mamam tamamen benim ile şefimin birbirimizi yanlış anlamamızdan kaynaklı bir organizasyon kargaşasıdır. Fakat kutlamamış değilim. Aksine içten ve de alkışlarla sürekli kesilerek yaptığım Cumhuriyet konuşmam ve de kutlamama gelen tüm izleyici şahittir. Kaydına ulaştığımda da paylaşacağım. Sevgiler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu