Mansur Yavaş: Sanatçı Dostlarının İsteğiyle Onur Şener İçin Konser Düzenleyeceğiz -
MüzikMüzik Haber

Mansur Yavaş: Sanatçı Dostlarının İsteğiyle Onur Şener İçin Konser Düzenleyeceğiz

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, müzisyen Onur Şener için konser organize edileceğini söyledi. Yavaş, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak haberi duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, müzisyen Onur Şener için konser organize edileceğini söyledi. Yavaş, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak haberi duyurdu:

“Dün hayattan koparılan müzisyen Onur Şener’in acısını yaşıyoruz. Sanatçı dostlarının isteğiyle Onur için birlikte konser düzenleyerek gelirini ailesine bağışlayacağız. Hatırasını yaşatacak, zorbalığın her zaman karşısında olacağız”

Ankara’da Casetta isimli kafe pub’da müzik yapan ve 3 kişinin kendisinden istediği şarkıyı bilmediğini söyleyen Onur Şener, mekanın kapanmasının ardından dışarıda kendisini bekleyen aynı kişiler tarafından darp edilerek öldürüldü. Gözaltındaki 5 kişiden üçü mahkeme tarafından tutuklandı, iki kadın ise adli kontrol önlemi ile salıverildi. Tutuklanan İlker K., Ali G., Semih S.’nin kamu görevlisi olduğu öğrenildi. Öldürülen müzisyen Onur Şener, Ankara’da Cebeci Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)