MüzikMüzik Haber

Mazhar Alanson ve Fuat Güner’den Özkan Uğur’a Veda: Seni Görebileceğimiz Yer Rüyalar Artık…

Bir süredir lenf kanseriyle mücadele eden ve Mayıs ayından bu yana tedavisi yoğun bakımda süren Özkan Uğur son yolculuğuna uğurlandı

Bir süredir lenf kanseriyle mücadele eden ve Mayıs ayından bu yana tedavisi yoğun bakımda süren Özkan Uğur son yolculuğuna uğurlandı. 69 yaşında hayatını kaybeden Özkan Uğur’u için düzenlenen anma törenine sanatçının yakınları, meslektaşları ve sevenleri katıldı.

Törende konuşma yapan MFÖ grubunun üyeleri Mazhar Alanson ve Fuat Güner’in konuşması ise yürekleri dağladı. Mazhar Alanson, Özkan Uğur’a veda ederken, en sevilen şarkılarının cümlelerini kullandı.

Böyle De Bırakılmaz Ki…

Mazhar Alanson ve Fuat Güner birlikte sahneye çıktı. Güner konuşmakta zorlanırken “Herkes için çok önemli bir kayıp. Tam 52 yıllık dostum, iş ortağımız. Hiçbir söz acısını içimizden attıramaz. Yeniden buluşmak için hoşçakal” dedi.

Alanson ise “Manevi kardeşimiz. Onunla özel dilimiz vardı, yeteneği konusunda başarısı tartışılmaz. Bu kadar sevildiğini herhalde sen de bilmiyordun görüyorsun meğer tüm Türkiye severmiş… Çaresiziz nasıl yapacağız, başka bir şey söylemek istemiyorum. Özkancım ele güne yapayalnız böyle de olmaz ki… Böyle de bırakılmaz ki gözyaşlarımız bitti mi sandın. Seni görebileceğimiz yer rüyalar artık” derken gözyaşlarını tutamadı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu