MüzikMüzik Haber

Melek Mosso Kendine ‘Traktör’ Lakabını Taktı

Bayramın ilk günü Kıbrıs'ta sahne alan Melek Mosso, konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Mosso, yaz sezonunu çalışarak geçireceğini söyledi.

Ünlü şarkıcı, ”Biz hiç durmayacağız, şehir, şehir gezeceğiz. Ben herkese söylüyorum arkadaşlarım iyi bilir, traktör Mosso. Ben kendim taktım, alıştık artık. Bazı sanatçı arkadaşlarım soruyor, bu tempoyu nasıl kaldırıyorsun, repertuarı nasıl kaldırabiliyorsun? Bilen bilir, ben sokak müzisyenliğinden geliyorum, sokakta alıştım. Oradan bu ses gürül gürül çıkıyor” diye konuştu.

‘Benim Şarkılarım İnsanlar Konuşsun Diye Değil’

Bergen albümünde seslendirdiği şarkının 5 milyona ulaştığını söyleyen Mosso, “Bizim için çok iyi bir şey, albümün en çok dinlenen şarkısı oldu. Ondan önce çıkan Yeni Türkü albümünde ‘Karanfil’i söyledik, oda çok sevildi, insanlar tarafından. Orada bir şekilde sıyrılmak insanı onore ediyor” dedi.

Yaptığım işlerde emeğin karşılığını aldığımı düşünüyorum, diyen Mosso,”Ne kadar çok dinleniyorsan benim için o kadar önemli. Beni ilgilendiren ne kadar büyük bir kitleye ulaşıyor. İnsanlar konuşsun diye değil de dinlesin diye benim şarkılarım” açıklamasını yaptı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.