MüzikMüzik Haber
Trend

Mustafa Sandal Sosyal Medyada Kan Kaybediyor

Eşine ve çocuklarına ilgi göstermediği yönündeki haberlerle gündeme gelen Mustafa Sandal, sosyal medyada gün geçtikçe eriyor.

Mustafa Sandal, son günlerde eski eşi Emina Jahovic’e çocuklarının nafakasını ödememesiyle gündeme gelmişti. Hatta Jahovic, Sandal’ın evine ve ofisine haciz göndermişti.

Sonrasında koronavirüse yakalanan Emina Jahovic, Mustafa Sandal ile ilgili “Hastalığımız hala devam ediyor. Mustafa sadece telefonla aradı. Hiçbir zaman ‘Bir şeye ihtiyacınız var mı’ diye sormadı. Sadece en son gün sordu” diye konuşmuştu. Emina Jahovic, dikkat çeken bu açıklamaların ardından dün verdiği röportajda ise şöyle konuştu:

“Boşanma protokolünde yazan hiçbir şey ödenmiyor. Asıl üzücü olan çocuklarımızın sağlık sigortası bile ödenmemiş. Ben bunu çocukları doktora götürdüğümde öğrendim”

GÜNDEN GÜNE ERİYOR 

Son dönemde ailesine ilgi göstermediği yönündeki haberlerle gündeme gelen Mustafa Sandal, insanlarda antipati topladı. Bu durum Sandal’ın sosyal medyasına da yansıdı. Günden güne takipçi kaybeden ünlü popçu adeta her geçen gün eriyor.

İlgili Haber: Mustafa Sandal’a Müzikonair’dan Uyarı

mustafa sandal emina jahovic instagram istatistik

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
18
+1
20
+1
13
+1
45
+1
50
+1
10
+1
5
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/FPW8e
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.