MüzikMüzik HaberÖzel

MüzikonAir Dergi’nin İlk Sayısı 1 Temmuz’da Kapınıza Gelecek

Her geçen gün yenilenmeye ve büyümeye devam eden Müzikonair, müziğin nabzını her mecrada tutmaya devam ediyor.

Dergi kültürünü yaşatmak ve dijitalleşen yayıncılık anlayışında halen direnmeye devam eden dergi kültürüne yeni bir soluk getirmek amacıyla hazırlanan Müzikonair Dergi, 1 Temmuz’da okuyucularına ‘Merhaba’ diyecek.

ABD başta olmak üzere dünyanın her yerinde satış rekorları kıran popüler müzik dergilerinin ükemizdeki eksikliğine son veriyoruz…. Ve Türkiye, aradığı müzik dergisine nihayet kavuşuyor.

Müzik, magazin, radyo, sosyal medya, etkinlik ajandasının yanı sıra geniş yelpazede okuyucularına ve profesyonellere zengin içerikler sunacak olan Müzikonair Dergi’nin ilk sayısına 1 Temmuz’dan itibaren ücretsiz erişmek için yapmanız gereken tek şey;  0506 343 65 50 numaralı Whatsapp hattına ad, soyad, telefon ve adres bilgilerinizi yollamak.

‘İrem Derici Kapak Kızı Oldu’

Müzikonair Dergi’nin ilk sayısının kapağında ise kısa bir süre önce çıkarttığı ‘Mest Of’ albümü ile herkesi 90’lara ve 2000’lere ışınlayan İrem Derici oldu.

Bunun yanı sıra Murat Boz posteri de kuşe kağıda basılı tam 64 sayfalık dergide hediyeniz oluyor…

İlk sayısı için 100 nin baskı yapılan Müzikonair dergi; radyolara, müzik yapım şirketlerine, reklam ajanslarına, menajerlik ve organizasyon şirketlerine ücretsiz olarak dağıtalacaktır. Aynı zamanda ilk sayıya özel olarak Müzikonair okuyucularına da ücretsiz olarak gönderilecektir.

Yeni sürprizler ve gelişmeler için takipte kalın…

Müzikonair Dergi’nin ilk sayısına 1 Temmuz’dan itibaren ücretsiz erişmek için yapmanız gereken tek şey;  0506 343 65 50 numaralı Whatsapp hattına ad, soyad, telefon ve adres bilgilerinizi yollamak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu