Müzikonair Netd Müzik Yayınlama İçin Profesyonel Destek 0 552 685 38 82 | Müzikonair
Genel Bilgiler

Netd Müzik Yayınlama İçin Profesyonel Destek 0 552 685 38 82

YouTube Türkiye'nin en büyük müzik platformu Netd müzik yayınlama hakkında detaylı bilgi ve başvuru için iletişime geçebilirsiniz.

YouTube Türkiye’nin en büyük müzik platformu Netd müzik yayınlama hakkında detaylı bilgi ve başvuru için iletişime geçebilirsiniz. Netd’de şarkı yayınlamak özellikle amatör ve bağımsız sanatçıların en merak ettiği konular arasındadır. Müzikonair sektördeki güçlü konumu ve önemli paydaşları ile yüzlerce sanatçının şarkısını ve video klibini Netd platformunda yayınlamış ve prestijini ispatlamış bir müzik yapım şirketidir.

Dijital dünyanın en büyük şarkı ve klip yayınlama platformunda yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Netd müzik şarkı yayınlama prosedürleri ve hizmetleri hakkında bilgiye Netd’nin en büyük profesyonel iş ortağından öğrenin! YouTube Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip kanalı Netd Müzik ünlü ve bağımsız her sanatçıya açıktır. Doğan Holding bünyesine bağlı platformun en önemli iş ortakları arasında yer alan ve her gün birçok klibin yayınlandığı platformda yerinizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Netd Müzik Yayınlama İçin Profesyonel Destek

Netd müzik yayınlama konusunda pek çok kişi ve kurum hizmet vermektedir. Ancak profesyonel olarak hizmet veren prestijli şirket bulmak yok denecek kadar azdır. Bu platformlardan en önemlisi de Müzikonair Company olmuştur. Doğan Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren platform eğlence ve müzik içeriklerine sahiptir. Görsel ve müzikal anlamda özgün ve telif hakkı içeren içeriklere sahip olan Netd, hak sahipliği olan sanat eserlerini yayımlayan başlıca platformlardandır. Doğan Holding bünyesine bağlı şirkette müzik video klibi ve klipsiz şarkı yayımlatmak ücretsiz yahut çok makul ücretlere mümkün olmaktadır. Müzikonair iş birliği yaptığı no name, amatör yahut bağımsız sanatçılarla iş birliği sağlayarak şarkılarını Netd kanalında yayımlatmakta hem de PR çalışmasında güçlü destekler vermektedir.
İnternet dünyasının en büyük video yayımlama platformu Netd Müzik, müzisyenlerin, şarkıcıların ve prodüktörlerin birinci tercihidir. Bu kanaldan yayımlanan şarkılar hem daha büyük kitleye ulaşmakta hem de bunun sonucu olarak daha prestijli bir platformda yer almaktadır. Türkiye merkezli YouTube abone sayısı sıralamasında zirvede yer alan Netd, sanatçıların bir numaralı tercihidir. Kanalda her türden şarkı yayınlanmakta ve paydaş plak şirketlerinin içeriklerine yer verilmektedir.
Peki Netd müzik yayınlama konusunda nasıl bir hizmet alabilirsiniz? Öncelikle Müzikonair tarafından sunulan pek çok hizmet vardır. Dijital dağıtımı yapılmış, lisanslı bir şarkınız varsa ve yalnızca YouTube Netd kanalında video klibinizin yayınlanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öte yandan henüz hiçbir platformlarda yayınlanmamış eserleriniz için de iletişime geçebilirsiniz. Onlarca dijital müzik platformunda şarkınızın yayınlanmasını ve video klibinizin Netd kanalında yer almasını sağlıyoruz.
Şarkınızı Türkiye’nin en büyük müzik kanalı Netd Müzik’te yayınlatmak için muzikonair@gmail.com e-posta ve 0552 685 38 82 WhatsApp Bilgi Hattı üzerinden Müzikonair ile iletişime geçebilirsiniz.

author avatar
5N 1K
''Ne? Ne Zaman? Nerede? Nasıl? Neden? Kim? '' sorularına cevap aradığımız genel bilgiler, tüyolar
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)