Genel Bilgiler

Netd Müzikte Şarkı Yayınlatmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Netd Müzikte Şarkı Yayınlatmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor? İşte bilmeniz gerekenler...

Netd Müzik, anlaşmalı olduğu müzik yapım firmalarından sağladığı müzik içeriklerinin yayınlandığı bir video klip kanalıdır. Türkiye’nin en büyük YouTube müzik kanalı Netd Müzik’te şarkı yayınlatmak, müzisyenlerin ve şarkıcıların en merak ettiği konulardan biridir. 18 milyondan fazla abone sayısı ile YouTube müzik kanalı olan Netd Müzik’te şarkınızı yayınlatmak için yapmanız gerekenleri sizin için yazdık.

Netd Müzik Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Netd Müzik, pek çok müzik videosunda karşımıza çıkmaktadır. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmayanlar için Netd Müzik nedir? Netd Müzik’te nasıl şarkı yayınlatılır? gibi soruları kısaca cevaplayalım. Netd, Doğan Holding bünyesinde yer alan ve faaliyetlerini müzik üzerine sürdüren bir oluşumdur. Netd Müzik adıyla pek çok kez karşılaşmış ama nereden duyduğunuzu hatırlamıyorsanız YouTube’da görmüş olmanız olasıdır. En popüler, en çok izlenen şarkılar genelde Netd Müzik kanalı adı altında çıkar.

Şarkınızı Netd Müzik’te yayınlatabilmeniz için ilk olarak şarkınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Şarkınızı temiz ve kaliteli bir şekilde kayıt altına alabilmeniz için profesyonel stüdyolar ile çalışmanız sizin için avantajlı olacaktır.

Profesyonel Hizmet Almak Önemli Mi?

Kayıt aşamasından sonra elbette ki şarkınız için bir video klibinizin olması gerekmektedir. Müzik klibi çekimi nasıl yapılır? sorusuna yanıt verdiğimiz yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Klibin doğru ve kaliteli şekilde çekilebilmesi için profesyonel fotoğrafçı ve yönetmenler ile çalışmanız, daha verimli sonuç almanızı sağlayacak önemli detaylardandır.

Şarkı kaydı ve video klibi çekimi aşamasından sonra elinizde video klibiniz ile hazır bekliyorsanız yapmanız gereken son bir şey kaldı. Emek emek çektiğiniz müzik videonuzu Netd Müzik’te yayınlama konusundaki tüm sorularınızı Müzikonair’da yanıtlıyoruz. Bizden yardım almak için tek yapmanız gereken muzikonair@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçmek.

Netd Müzik’te Şarkı Yayınlatmak

İlk olarak şarkınızın bir yapım şirketi aracılığıyla çıkmış olması gerekiyor. Yapım şirketi aracılığıyla çıkmış bir şarkınız varsa gerisi basit! Netd Müzik’te şarkı yayınlatmak ve Netd Müzik aracılığıyla adınızı duyurmak için yapmanız gereken tek şey Müzikonair’a gelmek. Netd Müzik’in iş ortaklarından biri olan Müzikonair ile iletişime geçin, yeteneklerinizi sizi bekleyen yeni dinleyici kitlenizle buluşturun.

Müzikonair Records İle Tanışın

Netd Müzik aracılığıyla sanatçı kimliğinizi rahatlıkla duyurabilir ve 18 milyondan fazla abone sayısı olan kanal üzerinden gelirlerinizi artırabilirsiniz. Müzikonair Company bünyesinde yer alan yapım şirketi Müzikonair Records aracılığıyla şarkınızı Netd Müzik kanalında yayınlatın, yeteneğinizin keşfedilmesini sağlayın.

Netd Müzik’te Şarkı Yayınlatmak Ücretli Mi?

Netd Müzik’te şarkı yayınlatmak ücretlidir. Bu ücret, şarkı ve klibin uzunluğu gibi kriterlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Net bir fiyat vermek de bu sebeple mümkün değildir. Aslında ödemeden önce düşünmeniz gereken ilk şey, paylaşacak bir müziğinizin olmasıdır. Netd Müzik’te yayınlatmak istiyorsanız Müzikonair Company bünyesinde yer alan yapım şirketi Müzikonair Records aracılığıyla şarkınızı Netd Müzik kanalında yayınlatabilirsiniz.

Netd Müzik’te Şarkı Yayınlatmanın Ücreti Ne Kadar?

Son derece makul bir fiyatla Netd Müzik kanalında yayınlanan şarkınız milyonlara ulaşabilir ve kısa sürede ciddi bir dinleyici kitlesi elde edebilirsiniz. Her geçen gün dijital hale gelen müzik dinleme alışkanlıkları, YouTube üzerinden de çeşitli kanallar üzerinden de yayınlanmalıdır. Bu sayede hem farklı tarzlar buluşturulmakta hem de müzisyenlere kendilerini tanıtma fırsatı verilmektedir. Netd Müzik üzerinden şarkı yayınlatmak isteyen kişiler Müzikonair Records ile çalışarak milyonlara ulaşabilmektedir.

Dijital Platformlarda Şarkı Yayınlatmak

Netd Müzik’te şarkı yayınlatmadan sonra biraz daha geniş pencereden bakarak dijital platformlarda şarkı yayınlatmak üzerinde duralım. Herhangi bir dijital platformda şarkı yayınlatmak, özellikle amatör olarak müzikle ilgilenen müzisyenlerin en büyük hayallerinden biridir.

Şarkı yayınlatma, önemli ve ince detayları olan, pek çok farklı platform üzerinden gerçekleştirilebilen, farklı bir uzmanlık gerektiren çok katmanlı bir konudur. Kolay ve kısa süreli bir işlem olduğu sanılsa da durum öyle değildir. Doğru kişiler ile çalışarak doğru platforma karar vermek zor ve önemli bir süreçtir.

Tecrübeli ve Doğru Ekiple Çalışın

Bu sebeple bu konunun profesyonel ekip ve kişilerce ele alınması oldukça önemlidir. Aksi durumda istenmeyen deneyim ve paranızı boşa harcama gibi hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu tür durumları yaşamamak ve tüm dijital müzik platformlarında, gereken şekilde şarkınızı duyurmak için muzikonair@gmail.com mail adresi ya da 0552 685 38 82 numaralı Whatsapp Bilgi Hattı üzerinden Müzikonair ile iletişime geçebilirsiniz.

Şarkınızı Müzikonair Aracılığıyla Yayınlatın

Şarkınızı Türkiye’nin en büyük müzik kanalı Netd Müzik’te yayınlatmak için muzikonair@gmail.com e-posta ve 0552 685 38 82 WhatsApp Bilgi Hattı üzerinden Müzikonair ile iletişime geçebilirsiniz.

Reklam

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu