MüzikMüzik Haber

O Ses Türkiye Rap Jürisi İle İlgili Dikkat Çeken Gelişme!

O Ses Türkiye Rap programında kimlerin jüride yer alacağı merak konusu olmaya devam ederken bir detay dikkatlerden kaçmadı.

O Ses Türkiye Rap programı müzik dünyasında son günlerin en çok konuşulan konularından biri. Programda hangi sanatçıların jüri üyesi olacağı merak konusu olmaya devam ederken bir detay dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz günlerde Heja, TV8 stüdyolarına giderken görüntülenmiş ve pek çok kişi Heja’nın O Ses Türkiye Rap’te jüri üyesi olacağını düşünmüştü. Bugün ise Instagram’da yayın yapan Rapmedya adlı bir sayfa Berkay Duman, Heja ve beatmaker Slong’un TV8 Acun Medya’da çekildikleri bir fotoğrafı paylaştı. Aynı fotoğrafı kendi hesabından paylaşan Slong ise gönderisine “Yakında geliyor” anlamına gelen “Kaming suun” notunu bıraktı.

Heja, YouTube’da “Purplehej” kanalında Rap sanatçılarıyla yayımladığı videolar ve İstanbul Trip ekibiyle yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren bir isim. Berkay Duman ise Khontkar, Ben Fero, Anıl Piyancı, Şehinşah ve Zen-G gibi isimlerle yaptığı single çalışmalarıyla biliniyor. Öte yandan Slong, yapımcı ve beatmaker.

Rap dünyasıyla iç içe olan bu üç ismin bir arada Acun Medya’da birlikte fotoğraf çektirmesi ise O Ses Türkiye Rap yarışmasında jüri olarak yer alacakları yönündeki iddiaları kuvvetlendirdi. Ancak konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.

slong o ses türkiye rap jüri üyeleri berkay duman heja

slong o ses türkiye rap jüri üyeleri berkay duman heja

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu