Oğuzhan Koç Eşi Demet Özdemir İçin Milyonluk Teklifi Geri Çevirdi -
MüzikMüzik Haber

Oğuzhan Koç Eşi Demet Özdemir İçin Milyonluk Teklifi Geri Çevirdi

4 ay önce oyuncu Demet Özdemir ile nikah masasına oturan Oğuzhan Koç, KKTC ve Azerbaycan'dan gelen yılbaşı konseri tekliflerini geri çevirdi..

Ünlü şarkıcı, yılbaşı gecesinde sahne almak için KKTC ve Azerbaycan’dan gelen 1.5 milyon TL’lik teklifi reddettiği haberleriyle gündeme geldi. Koç’un, dudak uçuklatan bu rakamı; yılbaşını Demet Özdemir ile birlikte geçirmek istediği için geri çevirdiği ortaya çıktı.

Şarkıcı, 4 Ocak’ta yeni projesi için sete çıkacak oyuncu eşiyle yoğunluk nedeniyle daha az görüşeceklerini düşünerek, sahneye çıkmak yerine; Özdemir’in yanında olmak istedi.

Milliyet’te yer alan habere göre Oğuzhan Koç, dört günlük Avrupa tatili organize ederek, 2023’e Demet Özdemir’le yurt dışında “Merhaba” diyecek. Çift, seyahatleri boyunca üç ülke gezerek, mini bir Avrupa turu yapmış olacak. Hollanda ve İtalya’yı tercih eden ikilinin, üçüncü rotası ise ilerleyen günlerde belli olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)