Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Çifti Ayrılık İddialarını Doğruladı! İşte Açıklama... -
GündemSosyal

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Çifti Ayrılık İddialarını Doğruladı! İşte Açıklama…

Yaklaşık 8 ay önce evlenen oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç'un yolları ayrıldı. Bir süredir boşanacakları konuşulan çiftten ortak açıklamayla iddialara doğrulama geldi.

Yaklaşık 8 ay önce evlenen oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç’un yolları ayrıldı. Bir süredir boşanacakları konuşulan çiftten ortak açıklamayla iddialara doğrulama geldi. İki ünlü isim sosyal medya hesabından yaptıkları açıklamayla ayrılık iddialarını doğruladı.

Masal gibi bir düğünle evlenen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliklerinin neden bittiği henüz tam olarak bilinmezken, çiftin açıklamasında şu ifadeler yer aldı;

”Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmasını önemle rica ediyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)