FenomenSosyal

Okan Bayülgen: TikTok’ta Dans Edenler Geri Zekalı

Ünlü televizyon yüzü Okan Bayülgen, Instagram'ın korkunç bir yer olduğunu, TikTok'un ise çocukların IQ'sunu düşündürdüğünü söyledi.

Ünlü televizyon yüzü Okan Bayülgen, Instagram’ın korkunç bir yer olduğunu, TikTok’un ise çocukların IQ’sunu düşündürdüğünü söyledi.

Saba Tümer’in Instagram canlı yayınında konuşan Bayülgen, son zamanların popüler uygulaması TikTok hakkında fenomenleri ve TikTok kullanıcılarını kızdıracak açıklamalarda bulundu. Bayülgen, ”TikTok’ta dans edenler geri zekalı.” dedi.

Okan Bayülgen, şunları söyledi:

“Instagram korkunç bir yer. Nefret ediyorum. Bu kadar çirkinliğin bir arada olduğu başka bir yer yok. Bir akıl hastalığı dükkanına dönüştü. İş burada her türlü uyuşturucu, kadın, belki de organ ticaretine kadar gidiyor. TikTok’ta dans edenler geri zekalı. Gençlerden niçin ümitli olmamamız gerektiğinin en güzel göstergesi. Bu çocukların yüzde 15 IQ’sü varsa bu telefonlar yüzde 5’e indirdi.”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.