MüzikMüzik Haber

Okan Bayülgen’den Susamam Yorumu

Okan Bayülgen Yeni Türkü grubunu ağırladığı Uykusuzlar Kulübü programında ‘Susamam’ şarkısı hakkında yorumlarını dile getirdi. Yeni Türkü grubundan Derya Köroğlu’nun “Ne güzel şimdi gençler de susamam diye çıkıyorlar ortaya” demesi üzerine açılan konuya Okan Bayülgen: “Bayılıyoruz!” diyerek giriş yaptı.

Okan Bayülgen ‘Susamam’ şarkısı ve şarkıyı yapan müzisyenlerle ilgili: “Susamam diyen çocuklara nasıl savaş açıldı onu da izliyorsunuzdur son günlerde. Bana da soruyorlar ‘bu çocukları çıkaracak mısın?’ ben de kendi kendime tevazu gösteriyorum ‘kim bilir peşlerinde kimler vardır’ diyorum ‘kimler programa çıkartmak istiyordur’ diyorum ‘bir de biz canlarını sıkmayalım’ diyorum ama herhalde benden başka da çıkacak yerleri yok şu durumda. Çünkü aleyhte bir propaganda da başladı. Halbuki ne güzel şeylere dokunuyorlar” sözlerini sarf etti.

‘Susamam’ şarkısı ile ilgili Yeni Türkü grubundan Derya Köroğlu da: “Mesela adalet, çok önemli bir kavram, bu hepimizin ekmeği. Bunu böyle bu kadar keskin ama çok ama çok estetik bir şekilde dile getirmişler. Ben doğrusu şapka çıkardım.” yorumunda bulundu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu